Internautai pastebėjo netikėtą sutapimą: Siegel ir Bunkės rankas papuošė tie patys žiedai?

Antradienio vakarą per savo 26-ąjį gimtadienį Viktorija Siegel iš mylimojo Lauryno Suodaičio sulaukė ypatingos dovanos – sužadėtuvių žiedo. Tačiau tarp pasipylusių sveikinimų gausos atsirado ir keletas pastebėjimų, kad žiedas, papuošęs Viktorijos ranką, atrodo taip pat, kaip tas, kurį Natalijai Bunkei įteikė jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus.

Internautai pastebėjo Siegel ir Bunkės sužadėtuvių žiedų panašumus

26-ąjį gimtadienį Viktorija Siegel pasitiko su staigmenomis nuo pat ryto. Tą dieną pašnekovė džiaugėsi, kad jos pasveikinti nepamiršo ne tik patys artimiausi žmonės: „Labai fainai, kad jau spėjo pasveikinti ne tik artimieji, bet ir žmonės su kuriais aš dirbu: tiekėjai ir reklamos užsakovai. Nuo ankstyvo ryto pasveikino su staigmenomis, gėlėmis. Tikrai smagu. O pati turiu būti pasiruošusi tarp 16-17 valandos. Mano vyras kažkur mane išsiveža. Nieko neįsivaizduoju, kas manęs laukia.“

Vakare Viktorija su savo gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – mylimasis Laurynas įteikė jai žiedą ir uždavė lemtingą klausimą, į kurį Viktorija atsakė teigiamai.

Viktorija vėliau į „Instagram“ įkėlė dvi nuotraukas – vieną su mylimuoju, o kitą, kurioje matosi įspūdingas blizgantis sužadėtuvių žiedelis.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis

Tarp Viktoriją ir Lauryną sveikinančių žmonių, atsirado ir tų, kurie pastebėjo, kad žiedas atrodo matytas. Pasirodo, itin panašų žiedą šių metų sausį mylimasis įteikė kitai garsiai Lietuvos moteriai – Natalijai Bunkei.

REKLAMA

Natalijai Bunkei mylimasis Edgaras pasipiršo šių metų pradžioje, kelionės Dubajuje metu. Tąkart žinoma moteris neslėpdama laimės ir džiaugsmo šia naujiena pasidalijo savo soc. tinkluose. Nuotraukoje buvo matoma ne tik laimingoji pora, bet ir įspūdingai atrodantis žiedas.

Dainininkė tąkart rašė:

„...Ir aš pasakiau TAIP. Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta, kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai Eidėjau. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos“, – turėdama omenyje Simoną Nainę ir Joną Nainį, rašė Natalija.

Natalija Bunkė

„Gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – pridėjo Natalija.

Vėliau naujienų portalo tv3.lt kalbintas Edgaras neslėpė, kad jaudinosi dėl piršlybų: „Buvome sutarę su draugais, kuriais važiavome į kelionę, kad kai saulė leisis mes būsime reikiamoje vietoje. Kadangi draugai filmavosi vaizdo klipe nufilmavo ir mūsų sužadėtuves. Mano rankos drebėjo, negaliu apibūdinti savo būsenos, labai mažai, ką pamenu.“

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

„Ruošiausi sužadėtuvėms, pirkau žiedą, sprendžiau, kurią dieną pasipiršti. Nenorėjau pirštis atostogų pradžioje, suplanavau sužadėtuves atostogų gale, kai jau buvome apsipratę prie vietos ir daug ką pamatę.

Jaudulio per atostogas nejaučiau, buvau ramus, stresas prasidėjo, kai atvažiavome į vietą. Tada pamiršau viską, ką norėjau sakyti, rankos drebėjo, jaudinausi. Natalija labai išsigando ir tikrai nesitikėjo tokio žingsnio“, – juokėsi Edgaras.


Rašyti komentarą...
N
Nežinau
2020-11-21 10:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nū ką pasakyt bunke ne tokia dundun kaip Viktorija. Bent bunke su savo vyru vaiko susilaukė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų