Moters noras pademonstruoti sužadėtuvių žiedą baigėsi fiasko: internautai leipo juokais

Susižadėjimas su mylimu žmogumi, su kuriuo planuoji praleisti visą likusį gyvenimą, yra nuostabus pasiekimas bet kuriuose santykiuose. Socialiniuose tinkluose poros stengiasi vis išradingiau pranešti draugams apie šį įvykį, tačiau kartais viskas pasisuka netikėta linkme.

Viena moteris nusprendė paskelbti didžiąją naujieną pasitelkus savo augintinio šuns pagalbą, tačiau ji suprato, kad šunys gali būti labai nenuspėjami.

Vaizdo įraše matoma,  kaip moteris sėdi priešais savo du šunis ir vienam iš jų liepia atsisėsti.

Ji ant šuns nosies švelniai padeda žiedą, kol augintinis klusniai sėdi.  Šeimininkė jam liepia laukti ir šiuo laukia.

Tačiau po akimirkos pasigirsta vyro balsas, kuris sutrikdo šunį. Šuo pagalvojęs, kad žiedas yra jam skirtas skanėstas, staiga pakreipia galvą ir įsimetęs sužadėtuvių žiedą į burną staigiai jį prariję.

Kamera greitai nukrypsta į žemę ir žiedo savininkė pradeda panikuoti. Vis dėlto vėliau ji pasidalino šiuo vaizdo įrašu „Reddit“ platformoje su prierašu: „Kas blogo gali nutikti, jeigu bandysiu pademonstruoti savo žiedą?“.

Šis įrašas greitai išplito ir sulaukė daugybės komentarų ir įvertinimų – vieni nerimavo ar šuniui viskas gerai, o kiti stebėjosi šeimininkės naivumu, kad šuo nepalaikys žiedo maistu. Vienas komentatorius juokavo, kad jų augintinis turi tikrai brangų skonį.


Rašyti komentarą...
V
Vincas
2020-10-17 20:59:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgas plaukas,trumpas protas. Nuo kvailumo vaistu nera.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų