„Topmodelių“ žvaigždė gulėsi po skalpeliu: priežastis – netikėta

„Topmodelių“ vedėja, manekenė, aktorė, verslininkė, prodiuserė ir net atlikėja – žavingoji Tyra Banks turi daug talentų. 46-erių modelis įkvepia moteris ne tik siekti savo tikslų, bet ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.

Tyra Banks (nuotr. SCANPIX)

 

Gerai žinoma manekenė Tyra Banks – amžiui nepavaldi. Moteris socialiniuose tinkluose stebina savo gerbėjus nepriekaištinga išvaizda ir seksualia figūra, taip pat  Tyra dalijasi nuotraukomis, kurioje ji be lašelio makiažo. Tokios jos neįpratę matyti gerbėjai vis tiek tikina, kad moteris graži ir be storo sluoksnio pudros ar priklijuojamų blakstienų.

Modelis išleido knygą, kurioje ji atskleidė, kad karjeros pradžioje pasitobulino nosį: „Mano nosyje buvo kaulai, dėl kurių kildavo nepageidaujamas niežulys. Teko operuoti“, – sakė T.Banks.

Beje, modelis dažnai nešioja perukus ir to neslepia: „Netikra nosis ir plaukai – taip, pripažįstu tai“, – teigė modelis.

Buvęs modelis, realybės šou „America's Next Top Model“ kūrėja ir vedėja, taip pat pokalbių šou „The Tyra Banks Show“ vedėja vis dar gali didžiuotis savo nepriekaištinga figūra. Tą ji daro ne tik viešuose renginiuose, bet taip pat ir socialiniuose tinkluose.

Tyra Banks

Apie grožį Tyra Banks galėtų kalbėti labai daug, mat pramogų pasaulyje ji sukasi jau nuo 15 metų. Iš pradžių tapti modelių jai buvo labai sunku, daugybė agentūrų jos tiesiog atsisakė. Pasirašiusi sutartį su „Elite Model Management“ ji greitai užkariavo Ameriką, ir Europą. Modelio troško garsiausi dizaineriai ir prekių ženklai, ji puikavosi ant populiariausių žurnalų viršelių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų