Naujausiose nuotraukose – neatpažįstama Kim: gerbėjai supainiojo su perpus jaunesne seserimi

Garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian visai neseniai paminėjo 40-ąjį savo gimtadienį, kurio metu kartu su artimiausias šeimos nariais išvyko pasimėgauti prabangiomis atostogomis. Užsienio žiniasklaidoje netgi sklido kalbos, kad tam gražuolė išleido 1 milijoną dolerių.

4

Vis dėlto naujausios Kim nuotraukos iš atostogų pritraukė ypatingą internautų dėmesį – moteris ne tik neatrodo panaši jose į save, bet dar ir primena vieną iš savo seserų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujausiose nuotraukose – neatpažįstama Kim: gerbėjai supainiojo su perpus jaunesne seserimi

Kai kurie gerbėjai įsitikinę, kad nuotraukose Kim atrodo identiškai, kaip beveik perpus jaunesnė jos sesuo Kylie. 

„Kim veidas atrodo visiškai kitaip“, „Maniau, kad tai – Kylie“ – rašė komentatoriai. 

O štai pati Kylie šiuo metu išgyvena savo šlovės olimpą – mergina neseniai „Instagram“ pasiekė 200 milijonų sekėjų ribą. Tai reiškia, kad ji – daugiausiai sekėjų turinti ir populiariausia Kardashian-Jenner klano narė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai buvo atskleista ir nemažai detalių apie darbo su Kim užkulisius, kai ši nusifilmavo dokumentinėje juostoje apie Paris Hilton. 

Pavyzdžiui, filmo „This is Paris“ režisierius teigė, kad visa filmavimo komanda netgi gavo nurodymą Kim filmuoti tik nuo viršutinės liemenes dalies. „Kim nenorėjo, jog būtų filmuojamos jos kelnės, nes nežinojo, kaip juosta atrodys bendrame vaizde“, – sakė viena iš komandos narių.

„Kardashian šeima viską tikrai perkelia į kitą lygį. Ji ėmė viskam vadovauti dar iki tol, kol buvo pradėtas daryti interviu“, – sakė Alexandra Dean.

Vis dėlto nepaisant šių Kim reikalavimų, filmavimo komandos narė Alenxandra pažėrė garsenybei daugybę komplimentų. „Pamačiau tikrą, galingą intelektualę, sėdinčią priešais mane. Ji puikiai žinojo, ką sakė, kokią medžiagą ketinu panaudoti. Jos mintys užšoko maniškėms už akių“, – sakė ji.

„Ji viską tame kambaryje kontroliavo, viską pastebėjo ir viską matė. Ji – nuostabi“, – atvirai Kim žavėjosi Alexandra.

„Ji intelektualesnė už daugumą žmonių – štai kodėl dabar ji gali mokytis teisės nė neidama į teisės mokyklą. Ji vykdo prezidento Linkolno programą, skirtą teisininkams, kuri yra be galo sunki“, – pastebėjo filmavimo grupės narė.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Kim draugė – P. Hilton – kuri jai padėjo išgarsėti, padėjo jai ir kovojant su siaubingai priekabiais fotografais. „Pamenu, kaip sėdėjome SLR Mercedes automobilyje ir staiga atsidarė durys. Tada paparacai guldavosi ant žemės, siekdami nufotografuoti kūną po suknele. Paris man iškart pasakė: „To mes jiems tikrai neduosime“, – prisiminė ji.

„Paris man buvo tikrai gera mentorė. Esu dėkinga jai už visas patirtis. Ji yra didžiulė mano sėkmės priežastis“, – draugei komplimentų negailėjo ji.

Tiesa, kartais merginų santykiai buvo panašūs į geriausių draugių, o kartais – į didžiausių priešių. O didžiausi nesutarimai prasidėjo tada, kai Kim žiniasklaidos dėmesį ėmė traukti lygiai taip pat, kaip ir Paris. 

Vienas P. Hilton įžeidimas apie buvusią draugę peržengė visas ribas. „Nė už ką nenorėčiau tokio užpakalio, kaip Kim. Jis – pasišlykštėtinas. Primena varškę didžiuliame šiukšlių maiše“, – drėbė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų