Orbakaitė pasidalijo džiugia žinia: didžiuojasi sūnumi

Rusijos populiariosios muzikos žvaigždė Kristina Orbakaitė neslepia, kad šeima jai svarbiausias dalykas gyvenime.

Su amerikiečių verslininku Michailu Zemcovu dukrą paauglę auginanti moteris džiaugiasi, kad jos vyresniems sūnums puikiais sekasi gyvenime.

Socialiniuose tinkluose K.Orbakaitė pasidalijo džiugia žinia, jos jaunesnysis sūnus Denis Baisarovas išlaikė visus egzaminus ir apsigynė magistro laipsnį.

„Mano sūnus grįžo! Visi egzaminai išlaikyti ir apgintas magistro laipsnis. Priekyje suaugusiųjų pasaulis, tegu visos tavo idėjos išsipildo“, – linkėjo mama.

Didžiulį ryšį su vaikais atlikėja dažnai demonstruoja socialiniuose tinkluose. Vasarą moteris paviešino mielą akimirką su jųdviejų dukrele Klaudija. Su visa šeima moteris atostogauja prie jūros Jurmaloje. Kristina dalijosi ūgtelėjusios dukros nuotrauka, įrašas sulaukė daugybės komentarų ir gražių komplimentų.

Rusų dainininkė Ala Pugačiova pramogų pasaulyje žinoma ne tik dėl savo muzikinės karjeros, bet ir laikui nepavaldžios išvaizdos. Akivaizdu, kad tuo gali pasigirti ir jos dukra, lietuviškų šaknų turinti Kristina.

Prieš daugiau nei dešimtmetį K. Orbakaitė Monte Karle „World Music Award“ apdovanojimuose gavo prizą kaip daugiausiai Rusijoje albumų pardavusi dainininkė, o Rusijoje ji buvo apdovanota ir kaip geriausia atlikėja moteris.

Šiandien garsiai atlikėjai ir aktorei – 49-eri, tačiau daugelis sutiktų, kad moteris atrodo kur kas jaunesnė. Prie dailios Kristinos išvaizdos prisideda ir įvairios grožio procedūros bei niekada neblėstanti šypsena.


Rašyti komentarą...
R
Realistė
2020-11-11 16:51:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be abejo, abi moterys atrodo, pagal savo metus, puikiai. Bet įdomu,kiek pastangų įdėjo plastikos chirurgai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų