Vyras vienu metu pirko dovaną ir žmonai, ir meilužei: to, kaip pamokė pardavėja, niekuomet nepamirš

Vieni žmonės įsivaizduoja santykius tik tarp dviejų žmonių, o kitiems nuotykių ir intrigų. Būtent tuo įsitikinti galėjo viena papuošalų parduotuvėje įsidarbinusi „TikTok“ žvaigždė Zoe Roe.

Emocinė neištikimybė: kaip suprasti, kai antroji pusė jus jau palieka (nuotr. shutterstock.com)

Merginai teko susidurti su vyru, kuris papuošalus pirko net ne vienai, o kelioms moteris.

Šia istorija mergina pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

Kaip pasakojo Zoe, neseniai į parduotuvę, kurioje ji dirba, užsuko vyras, ieškojęs dovanos savo žmonai 10-ųjų vestuvių metinių proga. Su Zoe pagalba jis išrinko moteriai grandinėlę, o vėliau pasakė, kad jam reikėtų dar vienos dovanos. Tiesa, už ją ji iškart pasisiūlė sumokėti kita kortele, kad jo žmonai minėta papildoma dovana liktų nežinoma.

Zoe pasiteiravo, ko šįkart minėtas vyras ieško? Jis atsakė, kad jam reikėtų kažkokio papuošalo, ant kurio būtų parašytas žodis „mergina“. Sunku patikėti, tačiau vyras rinko dovaną meilužei, su kuria praleido jau vienerius metus.

Ir nors Zoe visą laiką stengėsi išlikti profesionali, bepakuodama dovanas ji nusprendė, kad abi moterys turi teisę žinoti tiesą – nė viena neturėtų būti šitaip baisiai apgaudinėjama.

„Jis mane privertė pažymėti „K“ raidę, reiškiančią Kristin, ant jo žmonos dovanų maišelio, ir „L“ – Laurai, jo mylimajai. Papuošiau abu maišelius gražiais kaspinais, daviau jam ir pasakiau, kad abi moterys dovanas dievins“, – pasakė ji.

Vėliau Zoe ironiškai pridėjo: „Oi, ką tik prisiminiau, kad jo žmona – Laura, o mergina – Kristina, vadinasi, dovanas sumaišiau. Ups!“

Zoe vaizdo įrašas, kuriame ji atskleidžia šią istoriją, surinko net 2 milijonus „patinka“ paspaudimų ir sulaukė 20 tūkst. komentarų.

„Telaimina tave dievas už tokią sielą“, „Neįtikėtina, kad jis išdrįso vienu metu nupirkti abi dovanas“ – rašė susižavėję gerbėjai.

Tiesa, buvo ir tokių, kurie rašė, jog Zoe peržengė ribas, tačiau viena ištekėjusi moteris patikino, kad jei jos vyras elgtųsi taip pat, ji būtų labai dėkinga, jei kažkas būtų padėjęs jai šitokiu būdu tai sužinoti. 


Rašyti komentarą...
c
cha
2020-10-13 07:28:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko naujo ir aniskis kvailai praziopsojo pamirso dovanu antra dovanu ceki isimti ir as gavau du ...kai padekojau sutriko pats kaip tai nutiko ,veide isgastis ...taip iseina savo damai tuscia padovanojo
Atsakyti
0

O
Opa!
2020-10-11 15:11:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiam avinui taip ir reikia, jei jo žmona kontroliuoja netgi jo banko sąskaitą...
Atsakyti
-1

o
ogtipa
2020-10-12 10:41:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suаugusięms, norintiеms sūsiraasti pаrtnęrį, nоrintiеms pašimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų