TV3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir praktinių laidų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir praktinių laidų.

galvOK (nuotr. Organizatorių)

Šeštadienis (09.26)

Per TV6 09.55 val. laida „Autopilotas“. Kokie automobiliai rieda mūsų gatvėmis? Ko galima tikėtis iš ką tik rinkoje pasirodžiusių naujienų ir kas pristatyta paskutinėse pasaulinėse parodose? Laidoje automobilių mėgėjams – praktiniai patarimai, automobilių vertinimas ir viskas, kas susiję su automobilių sportu.

Per TV8 15.30 val. laida „Tik tai, kas tikra“. Tai – laida apie tikrą, nepagražintą gyvenimą mūsų miestuose ir miesteliuose. Laida rodys, kuo gyvena žmonės Lietuvoje, kokias problemas ir kaip sprendžia, o įkvepiančios istorijos atskleis, kodėl jie pasirinko gyventi ir dirbti čia. Ir kodėl jiems ta tikrovė – gera.

Per TV3 ir TV3 Play 19.40 val. linksmiausias savaitgalio TV žaidimas „galvOK“! Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis. Šį šeštadienį galvas suks ieškodami atsakymų Mindaugas Sėjūnas Marijaus Mikutavičiaus komandoje ir Gerda Žemaitė Manto Katlerio komandoje.  https://play.tv3.lt/galv-ok

Po smagiojo „galvOK“ 21.00 val. TV3 kviečia žiūrėti dar smagesnį E. Vėlyvio režisuotą humoro serialą „Mano meilė karantinas“.

 

„Mano meilė karantinas“

Go3 kviečia žiūrėti futbolą. Sporto aistruoliai savaitgalį galės mėgautis Anglijos „Premier“ lygos kovomis. Tiesiogines transliacijas žiūrėkite per Go3 (https://go3.lt/sport_tv) :

REKLAMA

Šeštadienį

14:20 val. „Brighton & Hove Albion“ – „Manchester United“

16:50 val. „Crystal Palace“ – „Everton“

19:20 val. „West Bromwich Albionׅ“ – „Chelsea“

21:50 val. „Burnley“ – „Southampton“

Sekmadienį

13:50 val. „Sheffield United“ – „Leeds United“

15:50 val. „Totenhham Hotspur“ – „Newcastle United“

18:20 val. „Manchester City“ – „Leicester City“

20:50 val. „West Ham United“ – „Wolverhampton Wanderers“

Sekmadienis (09.27)

 

„X faktorius. Žvaigždės“

TV6 09.25 val. laida „Vienam gale kablys“. Sako, pasaulyje jų milijonai... Lietuvoje – šimtai tūkstančių... Savaitgaliais – jų rankose meškerės ir juos galima rasti prie pačių įvairiausių Lietuvos upių, ežerų ir tvenkinių. Jų kalbos sukasi tik apie žuvis, žūklės įrankius, orų prognozes ir geriausias žvejybos vietas Lietuvoje ir pasaulyje. Laida „Vienam gale kablys“ jau daugelį metų draugauja su šiais gerąja prasme išprotėjusiais žmonėmis, kurių kasmet vis daugiau. Laidos vedėjas Paulius Korsakas keliauja su meškerėmis po gražiausias ir žuvingiausias mūsų šalies ir pasaulio vietas ir džiugina žiūrovus netikėtais reportažais, patarimais ir, žinoma, naujienomis, skirtomis šiam puikiam pomėgiui – pramoginei žūklei. „Vienam gale kablys“ TV6 eteryje – tai ir puiki pramoga, ir gamtos jausmas, naujausi patarimai ir žūklės būdai, didžiausios pagautos ir paleistos žuvys bei įdomūs žinomi žmonės su meškerėmis rankose.

Per TV8 16.30 val. kulinarinė laida „Džeimio Oliverio patiekalai per 15 minučių“. Džeimis Oliveris imasi naujo iššūkio – pagaminti skanų ir sveiką patiekalą tik per 15 minučių. Organizuotumas, gudrūs laiko taupymo triukai, sveiki produktai – tai viskas, ko reikia puikiems patiekalams.

REKLAMA

19.30 val. per TV3 ir TV3 Play – didysis sekmadienio šou „X Faktorius. Žvaigždės“. Scenoje pasirodys Lietuvoje garsūs ir savo srityje puikiai žinomi žmonės, turėję svajonę dainuoti, bet jos nerealizavę. Tai bus ir žymūs sportininkai, rašytojai, TV laidų vedėjai, iš viso – 32 drąsuoliai, pasiryžę įgyvendinti savo svajonę ir nepabūgę didžiosios scenos. Šį sekmadienį TV žiūrovai kviečiami stebėti trečiąją „Kėdžių iššūkio“ kovą. Jos metu dėl vietos finaluose kovos vyresni nei 39 metai dalyviai. Sau komandą rinktis Marijus Mikutavičius. https://play.tv3.lt/x-faktorius

Go3  sekmadienį kviečia stebėti Pasaulio motokroso čempionatą MXGP iš Lombardijos, kuriame dalyvaus lietuvis Arminas Jasikonis. Lenktynių transliacijos bus rodomos tiesiogiai per Go3 14.00 ir 17.10 val. https://go3.lt/live_tv/tv3-sport-2,live-939681/motorsport-mxgp-2020-round-9-mxgp-of-lombardia-mxgp-race-2,programme-1993698


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų