Neįtikėtina istorija: Britney Spears po skyrybų su vyru vestuvinę suknelę nusprendė išnaudoti praktiškai

Britney Spears – viena garsiausių pop muzikos atlikėjų, kurios gyvenime buvo tiek pakylimų, tiek ir nuosmukių, o apie visus juos plačiai buvo rašoma ir žiniasklaidoje. 

Britney Spears ir Kevin Federline (nuotr. SCANPIX)
4

Vis dėlto kai kuriuos ikoniškus jos gyvenimo įvykius verta atsiminti darkart.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina istorija: Britney Spears po skyrybų su vyru vestuvinę suknelę nusprendė išnaudoti praktiškai

Pavyzdžiui, daug dėmesio sulaukusias Britney tuoktuves 2004 metais, kai ji amžiną meilę prisiekė Kevinui Federline’ui. Su vyru Britney susilaukė dviejų atžalų, deja, jų santuoka nutrūko vos po 2 metų.

Pora svajojo apie ištaigingas vestuves Santa Barbaroje, deja, šios minties teko atsiskakyti, bet kažkas išplatino, kur garsioji pora ketina susituokti. Kadangi vestuvės turėjo būti slaptos, jie netrukus jas atšaukė.

Į vestuves, kurios turėjo įvykti Santa Barbaroje, jiedu norėjo pakviesti net 250 žmonių, tačiau dėl nemalonaus paskutinės minutės siurprizo svečių skaičius kaip reikiant sumažėjo. Čia apilankė tik 27 patys artimiausi draugai. Įdomu tai, kad vestuvės netgi įvyko prašmatniuose B. Spears ir K. Federline’o vestuvių planuotojos namuose, kurių vertė – net daugiau, nei 2 mln. eurų.

Net ir svečiai buvo sugluminti, mat įsivaizdavo, kad paprasčiausiai ateina į sužadėtuvių vakarėlį, o ne tikras vestuves. 

Tiesa, jiems pavyko apgauti ne tik svečius. Dar prieš tikrąją šventę pasirodė Britney ir reperio nuotraukos, kuriose jiedu dėvi „Juicy Couture“ treninginius drabužius. Ant Britney rūbo netgi buvo užrašyta „Mrs Federline“ – būtent tai ir paskatino mintis apie vestuves.

Negana to, pasipuošęs su aprašytu baltu treningu buvo ir jos mylimasis bei pabroliai. Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, tai tebuvo po to vykusio vakarėlio drabužiai.

REKLAMA

Iš tiesų, ceremonijoje, B. Spears pasirodė su 28 tūkst. vertės suknele, o jos pamergės – tos pačios dizainerės, Monique Lhuillier kurtomis raudonomis suknelėmis, kurių kaina taip pat nemaža – vir 3 tūkst. eurų.

Iškart po ceremonijos pora sušoko itin seksualų šokį, kurio metu Kevinas nuo kojos Britney nutraukė keliaraištį, o visa tai stebėjo jų šeima. 

Vėliau įspūdingus savo šokio judesius parodė ir Britney Spears, kai šventė persikėlė į Los Andželo naktinius klubus. „Visa minia plojo ir džiaugėsi – tai buvo lyg didelis vakarėlis“, – sakė klubo, kuriame visi šėlo, savininkas. 

Vis dėlto geriausia šios istorijos dalis yra ta, kad 2008 metais, praėjus 2 metams po skyrybų, Britney nusprendė paprieštarauti visų įsitikinimams, jog nuotaka tos pačios suknelės daugiau niekuomet nedėvi, ir vėl pasirodė su ja.

Tiesa, šįkart jau – netgi ne vestuvėse, o eidama apsipirkti. Tąkart jai kompaniją palaikė draugas, o Britney padėjo jam išsirinkti naują „Mercedes-Benz“ automobilį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų