Kambario transformacija 30-ųjų vestuvių metinių proga: naujas miegamasis – vietoj buvusio vaikų kambario

Šiandien TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis Kaune Jolitos ir Algimanto namuose. Vaikams palikus gimtuosius namus, pora  nutarė perkelti savo miegamąjį į gerokai erdvesnį, buvusį vaikų, kambarį. Kambario transformacija tapo puikia dovana jų vestuvių 30-ųjų metinių proga.

„Namų idėja su IKEA“ (nuotr. Organizatorių)
4

„Jau trisdešimt metu kartu ir bėdoj, ir varge, ir džiaugsme – visur kartu“, – sako Jolita. Susituokę prieš trisdešimt metų, užauginę dukrą ir sūnų, jiedu toliau kuria savo gyvenimą ištuštėjusiuose namuose.  

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas miegamasis – vietoj buvusio vaikų kambario

„Miegamasis turėtų būti romantiškas. Reikia gero apšvietimo, nes mėgstam paskaityti ir knygas, ir žurnalus. Mes daug laiko praleidžiame miegamajame, galima sakyti gyvenam čia, mums salionas net ne tiek reikalingas kaip miegamasis. Nenorėtume ryškių rėkiančių spalvų ir metalinių baldų“, – savo viziją pasakojo namų šeimininkai. 

Poros miegamajame reikia vietos ir daiktams susidėti, nes dabar trūksta spintų drabužiams tvarkingai sukabinti ir kitiems daiktams laikyti. Gerai tai, kad kambarys, kuriame bus įrengtas naujas miegamasis, yra erdvus, taigi, vietos tikrai užteks ir patogiai didelei lovai, ir daiktų laikymo sprendimams.

Patogi lova, daug vietos daiktams susidėti ir jaukumas – trys svarbiausi aspektai, į kuriuos atsižvelgs IKEA interjero dizainerė Laura, projektuodama naują Jolitos ir Algimanto miegamąjį.

Pagrindinis jos tikslas, planuojant naująjį šeimos miegamąjį – išlaikyti erdvės įspūdį, tuo pačiu atrandant vietos visiems daiktams susidėti. Todėl čia itin svarbūs kambario neapsunkinantys, tačiau talpūs daiktų laikymo sprendimai. Jiems projektuoti interjero dizainerė naudoja nemokamas IKEA namų planavimo programas internete – jomis naudotis gali visi, ketinantys atnaujinti savo namus.

Apie nuostabius miegamojo pokyčius, žiūrėkite laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šį penktadienį 17:55 per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų