Neseniai išsiskyręs Bunkus pasirodė viešumoje: nuo veido nedingo šypsena

Šį trečiadienį kviestiniai svečiai dalyvavo tinklaraštininkės Simonos Lipnės šeimos parduotuvės „SIMITRI.LT“ pristatymo vakarėlyje. Jame pasirodė ir neseniai išsiskyręs Danielius Bunkus.

„SIMITRI.LT“ pristatymo vakarėlis (Fotobankas)
30

Tiesa, čia susirinko ir daugiau gerai žinomų šalies veidų.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viešumoje pasirodė neseniai išsiskyręs Bunkus

Tarp susirinkusiųjų buvo galima išvysti: Simoną Lipnę su vyru, Gintarę Gurevičiūtę, Inetą Puzaraitę-Žvagulienę, Moniką Kvietukutę bei daugelį kitų.

Tačiau daugiausiai fotografų blyksčių sulauke neseniai išsiskyręs D. Bunkus. JIs buvo puikiai nusiteikęs, o nuo jo veido nedingo šypsena.

Primename, kad birželio pradžioje žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog verslininkas D. Bunkus ir jo sužadėtinė bei dukrelės mama Viktorija nusprendė pasukti skirtingais keliais. Nuo to laiko verslininkas ne kartą buvo apsilankęs specialiame forume „Discord“, kur atviravo, kad tai – skaudžiausias jo išgyvenimas, mat patyrė dvigubą išdavystę.

Serveryje pasirodė žinutė nuo autoriaus prisistatančio „Bunkumi“, joje kalbama apie tai, kad V.Siegel neva išdavė verslininką ir pradėjo santykius su jo draugu.

Netrukus Viktorija pripažino, kad ji iš tiesų įsimylėjo kitą žmogų, o nuo to laiko socialinėje erdvėje moteris sulaukė daugybės palaikymo. 

„Galėjau tylėti, neprisipažinti, kad įsimylėjau, turiu kitą vyrą, galėjau sakyti, kad „Ne. Čia Danielius meluoja“. Bet aš prisipažinau, nes noriu būti su jumis atvira, vis tiek anksčiau ar vėliau viską sužinotumėte, bet tai yra tik mano reikalas. Aš gyvenu tik 1 kartą ir aš noriu būti laiminga“, – instagrame rašė moteris.

REKLAMA

Tiesa, dar visai neseniai V. Siegel prisipažino, jog jos širdį užkariavo Laurynas Suodaitis. Viktorija kreipėsi į savo sekėjus su gražia žinute.

Pasidalijusi romantiška nuotrauka, kurioje pozuoja kartu su L. Suodaičiu, V. Siegel rašė:

„Tik užgrūdintas plienas yra stiprus. Taip pat ir santykiai. Du elementai, kaip vienas, per ugnį ir vandenį. Taip ir mudu, petys petin, ranka rankoj per visas mūsų laukusias ir laukiančias negandas ir nesąmones. Bet laimei lengvų kelių nereikia, mes jų ir neieškojom, bet mes laimingi. Viską praeisim kartu.“

Tiesa, Viktorija ir Laurynas kartu lankėsi ir „Aurum 1006 km“ lenktynėse šių metų liepos pabaigoje, vis dėlto tai – pirmas kartas, kai žinoma moteris prabyla apie jųdviejų santykius, paviešina akimirką socialiniuose tinkluose.

 


Rašyti komentarą...
J
Ji
2020-08-26 23:49:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
meile piniginei
Atsakyti
-6

D
Didelė
2020-08-27 00:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ššššš krūva
Atsakyti
-11

N
N
2020-08-27 01:29:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bunkų paguodė bunkė ir atsirado šypsena, noras pakabinti sekančią jauniklę.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų