Be vyro atostogauti išvykusi Ineta – apie atsipalaidavusius poilsiautojus: to jau per daug

Atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė visai neseniai su savo vaikais vyko pailsėti prie jūros. Moteris pastebėjo, jog daugelis žmonių visai nesijaudina dėl koronaviruso bei jo keliamos grėsmės ir nepaiso visų rekomendacijų.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima (nuotr. Organizatorių)
15

Naujienų portalui tv3.lt Ineta papasakojo apie poilsį Klaipėdoje bei atskleidė, kodėl vyras kartu nevyko.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima

Žinoma moteris visai neplanuotai nusprendė išvykti su vaikais į Klaipėdą, tačiau jos vyras Ąžuolas jiems kompanijos nepalaikė: „Kažkam reikia prižiūrėti namus. Viskas įvyko labai spontaniškai. Pamačiau, kad savaitgalį nusimato labai geri orai, o vyras jau ir taip turėjo planų. O ir kažkam reikia namus prižiūrėti. Sugalvojome su vaikais, sėdome į mašiną ir išvažiavome.“

Būtent į Klaipėdą Žvaguliai vyksta neretai, kadangi turi galimybę, kur nemokamai apsistoti.

„Mes į Klaipėdą vykstame dažnai. Ten yra Žilvino antri namai. Jie ten turi savo butą. O ir pati Klaipėda man visada labiau patinka nei kurortiniai miestai. Nieko prieš juos neturiu, bet mes esame tokie, kurie labiau mėgsta ramybę ir prie jūros mažiau žmonių“, – šypteli Ineta.

Tiesa, pastaruoju metu dauguma žmonių pastebi, kad kurortiniuose miestuose kainos kiek padidėjo. Tačiau pati Ineta tikino, kad kainų skirtumo neįžvelgia: „Kainų pokyčių nepastebėjau, nes lankėmės kavinėse, kurios yra pačioje Klaipėdoje. Jeigu tai būtų Palanga, manau, kad J. Basanavičiaus gatvėje visi labiau susikėlę kainas. Klaipėda yra toks miestas, kuris visada dirba ir nėra tai, kad klesti tik per sezoną. Galbūt, kad todėl to nepastebėjau.“

REKLAMA

Nepaisant to, kad Klaipėdoje kainos ir nėra padidėjusios, tačiau ji pastebi, kad čia žmonės yra atsipalaidavę ir visai nesilaiko jokių rekomendacijų dėl koronaviruso grėsmės.

„Visiškai jokios įtampos paplūdimyje nesijautė. Visi labai atsipalaidavę. Net per daug jau. Lauko kavinėse niekas kaukių nedėvi. Nemačiau nei vieno žmogaus su kauke. Visi būriuojasi ir bendrauja. 

Paplūdimyje dėvėti apsauginę veido kaukę būtų šiek tiek sudėtinga. Visas rekomendacijas vertinu labai teigiamai. Manau, kad nereikėjo atsisakyti dėvėti veido kaukes. Dabar bus labai sunku sugrąžinti tą pačią sistemą, kuri buvo pačioje pradžioje. Dabar žmonėms jau dzin ant tų kaukių. Niekas nesisaugoja ir nieko nežiūri. Tos rekomendacijos ir lieka rekomendacijomis. Kuomet jau tai tampa privaloma tuomet jau visai kitaip žiūri į tai. Manau, kad mes visi per daug atsipalaidavę“, – savo pastebėjimais pasidalijo moteris.

Nors į Klaipėdą ji vyko su tikslu – pailsėti, tačiau juokėsi, kad su vaikais tai sunkiai išeitų: „Aš pati jau seniai pamiršusi visas pramogas. Savo malonumui jau niekur nepramogauju. Viskas vyksta dėl vaikų ir su jais. Tačiau aš dėl to nesiskundžiu. Aš daug dirbu, todėl noriu kuo daugiau laiko praleisti su jais. Dabar vykome visur, kur jie norėjo. Vykome į dinozaurų parką ir prie jūros.

Aš tikrai nesijaučiu, kad pailsėjau. Nebuvo taip, kad atsiguliau prie jūros ir visą dieną ten ilsėjausi. Negalėjau nuleisti akių nuo vaikų. Juos reikia prižiūrėti ir gaudyt, kur laksto. Tačiau, man smagu, kad jiems smagu. Man to pilnai užtenka.“

Nors atostogos prie jūros ir buvo trumpos, o didesnių planų šią vasarą ir neturinti, tačiau džiaugėsi, kad pailsėti gali ir namuose: „Neturime daugiau planų atostogoms. Turime didelius namus, ūkį, gamtą. Tikrai turime, ką veikti. Mums labai smagu ir džiaugiamės kiemu. Manau, kad puikiai paatostogauti galima ir namuose.“


Rašyti komentarą...
L
Lina aukletoja
2020-08-15 14:50:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,kad dabar direktorė labiau gerbs ir vertins auklėtojų darbą.Su dviem vaikais taip nuvargote? Darželyje vargsta su 20 +.Nieko,smagu!
Atsakyti
-8

V
Vinis
2020-08-15 10:35:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tu per asaba.Atsirado interneto zvaigzde.....
Atsakyti
-11

O
Ona
2020-08-15 14:49:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati su vaikais gadina kitiems atostogas!
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų