Priežastis, kodėl princesė Diana po skyrybų atsisakė dėvėti „Chanel“: siejo su skaudžiais prisiminimais

Nepaisant to, kad princesė Diana visais laikais būdavo vadinama širdžių princese, jos pačios meilės gyvenimas pasisekęs, deja, nebuvo, o skyrybos su princu Charlesu žiniasklaidoje buvo itin plačiai aptarinėjamos.

Princesė Diana ir Karl Lagerfeld (nuotr. SCANPIX)
3

Ir nors šiltų jausmų vienas kitam jiedu nejautė ilgą laiką, tai princesę Dianą vis tiek skaudino.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Priežastis, kodėl princesė Diana po skyrybų atsisakė dėvėti „Chanel“: siejo su skaudžiais prisiminimais

Neseniai paaiškėjo, kad dėl to, jog kėlė nemalonių prisiminimų, princesė atsisakė dėvėti net ir mylimą savo prekės ženklą. Tiesa, apie tai ji vienam dizaineriui išsidavė tik po kurio laiko.

Princesė Diana buvo itin stilinga moteris, o jos spintoje kabėjo gausybė prabangių drabužių. Vis dėlto po skyrybų su princu Charlesu, Diana griežtai atsisakė dėvėti bet kokį „Chanel“ mados namų aksesuarą ar drabužį. Kaip vėliau paaiškėjo, tam buvo paprasta priežastis.

Dizaineris Jaysonas Brundsonas, kuris dirbo su karališkąja šeima 1996-aisiais, „Harper’s Bazaar Australia“ atskleidė, jog tuo metu, kai išgyveno skyrybų skausmą, princesė Diana nusprendė nebedėvėti „Chanel“ apdarų, nes jie jai priminė princą Charlesą ir jo naują mylimąją Camillą Parker Bowles.

Vienos kelionės į Australiją metu dizaineris asistavo Dianos plaukų stilistui. Dizaineris prie vieno princesės įvaizdžio jai rekomendavo rožinius „Chanel“ batelius, tačiau moteris atsisakė juos dėvėti.

Princesė Diana

„Ji išėjo nešina daugybe batų ir rankinių, kurias visas numetė ant sofos. Tada paklausė, ką apie tai manau? Viską peržiūrėjęs radau „Chanel“ batelius. Pasakiau: „Jie puikiai tiktų prie „Versace“. Ji atsakė, kad ji negali dėvėti nieko, kas susiję su „C“ raide, ypatingai – dviem „C“. Paklausiau, kodėl, o ji atsakė: „Nes tai Camilla ir Charlesas“, – pasakojo dizaineris.

REKLAMA

„Tai buvo metas iškart po skyrybų. Ji visur matydavo „C“ raides ir tai jai primindavo Charlesą ir Camillą. Batai rėkte rėkė „Chanel“, manau, kad jie turėjo auksines raides „C“, – tęsė jis sakydamas, kad tai, tikriausiai, būtų pastebėję ir jos skyrybomis besidomėję žmonės.

Prašymą skirtis princas Charlesas ir princesė Diana davė dar 1992-aisiais, tačiau galutiniai parašai buvo padėti tik po 4 metų. Būtent tada, anot karališkosios šeimos ekspertės Ingrid Seward, jiedu rado ramybę ir taiką.

Kaip ji teigė dokumentinėje juostoje „Karališkoji šeima kare“, princesė Diana, kai jai buvo 35 metai, I. Seward pripažino, kad priešiškumas tarp jos ir jos vyro išsisklaidė būtent tą akimirką.

„Jų skyrybų dieną (1996-ųjų rugpjūčio 28-ąją), ji kartu su Charlesu atisėdo ant sofos ir abu ėmė verkti. Tai buvo beprotiškos skyrybos, tačiau tuo metu, kai skyrybos galiausiai pasiekė tašką, jie sutarė kur kas geriau“, – pridėjo karališkosios šeimos ekspertė.

Tiesa, skirtis jie nusprendė anksčiau – kai princui Williamui tebuvo 14, o princui Harry – 11 metų. Įdomu tai, kad minėtoje juostoje paaiškėjo, jog iš tiesų jiedu skyrėsi kur kas daugiau kartų, o štai 1994 metais Charlesas televizijoje pripažino, kad nuo tos akimirkos, kai jų santuoka tapo „nepaitaisomai suirusia“, jis Dianą yra išdavęs.

Po metų, 1995-aisiais, Diana paliudijo, kad Charlesas tuo metu turėjo romaną su Camilla Parker Bowles, kurią šiuo metu yra vedęs. „Na, santuokoje buvome net tryse, todėl darėsi kiek ankšta“, – tąkart rėžė ji.

Praėjus vos kelioms savaitėms nuo interviu su Martinu Bashiru, kuriame Diana atvirai pasakė, kad „santuokoje mes esame tryse“, princesė sulaukė neformalaus karalienės laiško. Jį atnešė karališkųjų rūmų pasiuntinukas, laiškas buvo užantspauduotas Windsoro štampu, rašytas ranka.

REKLAMA

1995 metų lapkritį transliuotą televizijos laidą tuo metu žiūrėjo beveik 23 milijonai žmonių. Diana teigė, kad princas Charlesas palaiko artimus santykius su Camilla, kuri, nors ir pati turėdama šeimą, visuomet buvo „trečias asmuo santuokoje“. Tokie drąsūs moters pareiškimai nepatiko karalienei, kadangi tai visuomenei atvėrė gilias šeimos žaizdas.

„Konsultavausi su Canterbury Arkivyskupu, su mūsų premjeru ir, žinoma, su pačiu Charlesu. Visi nusprendėme, kad tinkamiausia šios sumaišties išeitis – jūsų skyrybos“, – rašoma karalienės laiške.

Nors jau trejus metus buvo kalbama, kad karališkoji santuoka subyrėjo, jos jie formaliai nebuvo nutraukę. Televizijos laidoje Diana sakė, kad skyrybų ji nenorėtų, dėtų pastangas išsaugoti santuokai, tačiau jai norisi aiškumo, o jei ir toliau jie santykiuose bus ne dviese – tikslo juos tęsti nebėra. Vis dėlto, karalienės laiškas ir galutinis jos žodis viską sudėliojo į vietas.

Toks karalienės poelgis labai nepatiko nepabijojusiai prieš karališkąją šeimą žodžio tarti Dianai, todėl ji nieko nelaukusi viešai pasakė: „Va tau ir turtuoliai! Jie netgi nusprendžia, ar aš turiu skirtis, ar ne!“.

Praėjus metams po oficialių skyrybų, Diana žuvo tragiškoje avarijoje Paryžiuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų