Fox nebeslepia jausmų jaunesniam mylimajam: vyras pasidalijo seksualia jų nuotrauka

Pavasario pabaigoje pasirodė netikėta žinia apie tai, kad viena seksualiausių pasaulio moterų laikoma aktorė Megan Fox ir jos vyras Brianas Austinas Greenas nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Megan Fox (nuotr. SCANPIX)
4

Jau tada buvo pasirodę ir gandai, jog gražuolė ėmė jausti romantiškus jausmus 4 metais jaunesniam Machine Gun Kelly, nors jos vyras savo tinklalaidėje tikino, kad jiedu – tik draugai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fox nebeslepia jausmų naujam mylimajam: vyras pasidalijo seksualia jų nuotrauka

Vis dėlto panašu, kad dabar juodu sieja išties kur kas rimtesni jausmai, nei vien draugiški. Neseniai Megan netgi nusifilmavo jo naujo kūrinio „Bloody Valentine“ muzikiniame vaizdo klipe, todėl socialiniuose tinkluose buvo pasirodę ir nemažai jų nuotraukų iš filmavimo aikštelės.

Tačiau visai neseniai jiedu akivaizdžiai parodė, kad iš tiesų yra partneriai ne tik darbo reikalais. Machine Gun Kelly socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje pagaliau pozuoja su savo nauja mylimąja.

Nespalvotoje nuotraukoje matomas dainininkas Megan yra apglėbęs per liemenį, o savo ranką užmetęs ant jos klubų. „Laikau visą amžinybę, kol vėl tave rasiu“, – nebeslėpdamas savo jausmų rašė jis.

Apie savo jausmus M. Fox taip pat neseniai prabilo viešai. Vienoje tinklalaidėje ji pasakojo, kaip susipažino su Machine Gun Kelly filmavimo aikštelėje. Moteris pasakojo, kad ji jaučiasi taip, lyg su nauju mylimuoju būtų tos pačios sielos, išdalintos dviems kūnams, o vos tai pajutusi, nusprendė jam atvirai tai pasakyti. 

REKLAMA

Primename, kad M. Fox buvęs vyras Greenas savo tinklalaidėje anksčiau teigė, kad jau nuo praėjusių metų pabaigos jie iš esmės yra atsiskyrę.

„Visuomet ją mylėsiu ir žinau, kad ji visuomet mylės mane, o tai, ką pastatėme kaip šeima, yra išties labai ypatinga“, – sakė jis.

Įdomu tai, kad aktorius užsiminė, kad kartu su buvusia mylimąja ir vaikais jie ketina kartu atostogauti. O Fox jis apibūdino kaip savo geriausią draugę jau 15 metų. „Nesmagu, kai gyvenimas pasikeičia ir pakeičia tai, ką darei 15 metų. Kažkas nežinomo ir nemalaus yra mano gerklėje. Tikrai nenoriu, kad abu su Megan jaustumėmės keistai“, – atviravo jis.

Aktorės buvęs vyras užsiminė ir apie jos ryšį su Machine Gun Kelly (Colsonu Bakeriu). „Ji filmavimo aikštelėje susipažino su tokiu vaikinu, vardu Colsonas. Aš jo nepažįstu. Su Megan apie jį kalbėjomės – šiuo metu jie tik draugai. Aš ja pasitikiu. Nenoriu, kad žmonės galvotų, jog ji ar aš esam niekšai ar kažkuris iš mūsų auka“, – sakė aktorės buvęs mylimasis.

M. Fox ir B. A. Greenas ėmė susitikinėti 2004 metais, kai susipažino filmavimo aikštelėje. Megan tuo metu tebuvo 18 metų, o Greenui – 30. 2006 metais jiedu susižadėjo, o 2010 metų birželį susituokė Havajuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų