Biografinė knyga apie Meghan ir Harry sudrebins karališkąją šeimą: paaiškėjo, kas bus įskaudintas labiausiai

Jau visai netrukus pasaulį išvys naujausia knyga apie princą Harry ir jo mylimąją Meghan Markle, pavadinimu „Finding Freedom“. Knygoje bus atskleista daugybė privataus poros gyvenimo detalių, o taip pat aprašyta ir visa karališkoji drama, privertusi juodu persikelti už Atlanto.

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
4

Jau dabar kalbama apie tai, kad knyga sulauks ypatingo dėmesio, deja, ne visas jis karališkajai šeimai bus priimtinas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos naujos detalės apie pirmus Meghan ir Harry pasimatymus bei lemtingą žodį „myliu“

Šaltinių teigimu, būtent karalienė bus ta, kurią knyga paveiks labiausiai.

Artimas šeimos šaltinis „Vanity Fair“ teigė: „Tai atvers daugybę žaizdų, kurias jie jau stengėsi pamiršti. Manau, kad žmogus, kurios dėl viso nuliūs labiausiai, bus karalienė.“

Vien jau „SussexRoyal“ puslapio, sukurto Harry ir Meghan ateities planų paaiškinimui, atsiradimas, stipriai nuliūdino visą karališkąją šeimą ir įskaudino karalienę, mat ši prie to niekaip neprisidėjo.

Naujoje biografinėje knygoje rašoma, kad Harry ir Meghan sulaužė daugybę karališkosios šeimos protokolo taisyklių, bandydami būti išgirsti karalienės, kai įtampa šeimoje ėmė nepakeliamai augti.

Žadama, jog knygoje bus tokių detalių, apie kurias dar niekas niekuomet nežinojo, pavyzdžiui, kad galvodami, jog kelias pas karalienę jiems yra blokuojamas, Harry ir Meghan netgi suplanavo slaptą patekimą pas ją – tai taip pat laužo karališkąjį protokolą.

Anot knygos autorių Omid Scobie ir Carolyn Durand, Harry ir Meghan jautėsi taip, tarsi į jų pareiškimus ir skundus karališkojoje šeimoje niekuomet nebuvo žiūrima rimtai, negana to, jie tikėjo, jog šeimai dirbantis personalas nuolat dalijasi istorijomis su spauda.

REKLAMA

„Rūmuose buvo tik saujelė žmonių, kuriais rūmuose jiedu galėjo pasitikėti“, – toliau tęsė autoriai.

Harry ir Meghan atstovai spaudai užsienio žiniasklaidai teigė, kad pora prie knygos rašymo neprisidėjo. Vis dėlto lygiai taip pat jų atstovas spaudai knygoje parašytos informacijos nepaneigė.

Primename, kad knygoje bus aprašyta ir daugiau įdomių karališkosios šeimos gyvenimo detalių.

Neseniai naujausia knygos „Finding Freedom“ ištrauka pasirodė „The Sunday Times“. Minėtoje ištraukoje knygos autoriai Omid Scobie ir Carolyn Durand teigia, kad princo Williamo žmona Kate Middleton nė kiek nesistengė Meghan į šeimą priimti šiltai.

„Nepaisant to, kad tai nebūtinai buvo jos atsakomybė, Kate padarė nedaug, kad tiltai tarp jų nesugriūtų“, – rašė jie pridėdami, kad nors Kate ir Meghan iš tiesų viena su kita nekariavo, jų santykiuose buvo tikrai nemalonių akimirkų.

Todėl nors ir bandė viena su kita būti itin mandagios, iš tiesų K. Middleton ir M. Markle turėjo mažai ką bendro, išskyrus tai, kad gyveno Kensingtono rūmuose. 

Tiesa, vienąkart jos abi to neįtardamos nusprendė apsipirkti toje pačioje gatvėje, o pamačiusi Meghan, Kate netgi apsisuko su savo „Range Rover“ į kitą pusę, palikdama buvusią aktorę vieną.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad vėliau, siekdama pagerinti savo santykius su Meghan, K. Middleton jai atsiuntė gėlių, kaip siekį susitaikyti. Deja, atsiprašyti jau buvo pernelyg vėlu – Meghan aiškiai leido hercogienei suprasti, kad gėlių yra pernelyg mažai. 


Rašyti komentarą...
B
Birute
2020-08-02 12:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labiausiai tai sudrebino "karaliska" seima - Andrew. Idomu, kokiu priemoniu imsis ponia "karaliene" traukti sunu uz ausu?
O Meghan neisdege tapti atskiros Floridos valstybes "karaliene", tai dabar filmuosis politiniam filme ir bandys, kaip zelenskis - tapti prezidente.
Atsakyti
0

T
Tas jauniausias
2020-08-02 13:28:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sn...arg......lius visai negalvoja apie savus..karalystės gėda..
Atsakyti
-1

j
jonas
2020-08-03 14:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mege is prascioku taigi neisturejo ir paleido veja...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų