Princas George’as švenčia 7-ąjį gimtadienį: paviešintos jo nuotraukos, kurias užfiksavo Middleton

Vyriausioji princo Williamo ir jo mylimosios Kate Middleton atžala, princas George’as, šiandien mini ypatingą dieną – princui suėjo 7 metai. 

Kate Middleton ir princas George'as (tv3.lt fotomontažas)
4

Kaip jau ne vienerius metus iš eilės, šios šventės proga jo mama Kate padarė kelias gražias sūnaus nuotraukas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas George’as švenčia 7-ąjį gimtadienį: paviešintos jo nuotraukos, kurias užfiksavo Middleton

Kensingtono rūmai šį rytą paviešino net 2 K. Middleton užfiksuotas princo George’o akimirkas.

Teigiama, kad princas, kaip ir jo tėvas, princas Williamas, jau yra tiesiog apsėstas sraigtasparnių, todėl ateityje, prisijungęs prie karinių pajėgų, panašu, išpildys daug savo svajonių. Todėl net nuotraukose, kurias padarė mama, jis vilki žalius, kamufliažinius marškinėlius.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad berniukas nuotraukose primena savo dėdę Jamesą Middletoną, kurį jis be galo dievina, deja, per karantiną neturėjo daug progų jo pamatyti. Kaip ir Jamesas, kuriam yra 33 metai, jis yra sportiškas, dievina gamtą, o tai ypatingai svarbu jo seneliui, princui Charlesui – vyras didžiuojasi, jog vyriausias anūkas paveldėjo jo meilę kaimo vietovėms.

REKLAMA

Todėl kitaip, nei kitiems vaikams, princui George, princesei Charlotte ir jauniausiai atžalai princui Louisui karantinas buvo tikra palaima – visi jie galėjo praleisti nemažai laiko lauko vietovėse.

O štai K. Middleton dar anksčiau yra pripažinusi, kad jai pačiai karantino periodas buvo ganėtinai sunkus – moteriai kartu su princu teko papildomai vaikus mokyti namie.

Įdomu tai, kad vyriausias sūnus George’as visuomet norėdavo daryti savo jaunesnės sesers princesės Charlotte namų darbus, mat jie – ne tik kur kas lengvesni, bet ir spalvingesni bei patrauklesni princui. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų