Rimiškio žmona Vaida papasakojo apie sudėtingą laikotarpį: gyvenimas išbandymų nepašykštėjo

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojo bei dainininko Andrius Rimiškio ir jo žmonos Vaidos gyvenime buvo tiek pakilimų, tiek nuosmukių. Nepaisant visų sunkumų, jie į gyvenimą žiūrėjo su plačia šypsena veide ir tvirtai tikėjo, kad viskas vieną dieną pasibaigs.

Vaida ir Andrius Rimiškiai su šeima (nuotr. asm. archyvo)
17

Naujienų portalui tv3.lt V. Rimiškienė atvirai papasakojo apie gyvenimo mestus išbandymus bei ateities planus.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaida ir Andrius Rimiškiai

2013 m. A. Rimiškis buvo paskelbtas oficialiai bankrutavusiu. Vyrui nepasisekė statybų versle. „Tuo metu atrodė, kad viskas yra sudėtinga. Nuostoliai, praradimai, nežinomybė. Bet pagalvojus apie tai dabar, tai buvo verslo nuosmukis, o,be to, versle, gaila, neapsieinama“, – pasakojo V. Rimiškienė.

Tvirtas ryšys bei šeimos pagausėjimas padėjo jiems vėl atsistoti ant kojų: „Gimė dukrytės, dienos gražėjo, o noras kažką nuveikti vis didėjo. Svarbiausia neužsistovėti susiklosčiusioje situacijoje, viską palikti užmarštyje ir su sukaupta patirtimi eiti pirmyn.“

Atlikėjo žmona tikino, kad jie yra vienas kito didžiausias palaikymas. Anot Vaidos, meilė ir tikėjimas vienas kitu daro juos stipresniais, todėl jokie finansiniai nuosmukiai nesugriaus jų šeimos.

REKLAMA

„Mūsų šeimoje pinigai niekada nebuvo pirmoje vietoje. Didžiausia vertybė yra šeima. Pinigai yra uždirbami, o šeima – kuriama, puoselėjama, saugoma, mylima. Todėl aukoti šeimą dėl pinigų yra mažų mažiausias absurdas. O skyrybos, mano nuomone, būna tada, kai sugriūna šeima“, – tikino V. Rimiškienė.

Rodos, kad bankrotas yra nelengvas gyvenimo išbandymas, tačiau Rimiškiai tikėjo, kad viskas praeis: „Sudėtingose situacijose, išlikome stiprūs, buvome kartu ir galvojome, kad tai yra vienas gyvenimo išbandymų. Tvirtai tikėjome, kad vieną dieną tai pasibaigs.“

Kalbėdama apie gražesnį gyvenimo etapą, moteris mielai sutiko pasidalinti ateities planais. Šiuo metu ji visas pastangas deda į drabužių kūrimą. „Visas dėmesys dabar yra skiriamas drabužių kūrimui. Ir, žinoma, šeimai“, – pabrėžė pašnekovė.

Vaida viliasi, kad jau rudenį galės pristatyti savo kuriamų drabužių kolekciją. Tiesa, ne tik Vaidai sekasi kūrybos procese. Scenos senbuvis A. Rimiškis taip pat užsiima kūrybos darbais.

„Šiuo metu koncertuoja, ruošia naują albumą, kurį planuoja pristatyti per rudeninį turą po Lietuvą. Ir žinoma, dirbsime kartu įgyvendinant mano planus“, – pasakojo moteris.

Kalbėdama apie planus bei atostogas, Vaida šyptelėjo, kad per karantiną jų turėjo labai daug: „Kadangi vieni iš senelių gyvena 400 km. nuo Klaipėdos, tai keliaudami ten stengiamės aplankyti ir žinomas Lietuvos vietas. Jeigu viskas pavyks, mini žygiu paminėsime santuokos dešimtmetį.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie Vaidos Rimiškienes naują veiklą. Daugiau apie tai galite skaityti čia.


Rašyti komentarą...
k
klausimas
2020-07-10 09:28:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet jau rašėte 5 kartus. Einat į Seimą?
Atsakyti
0

T
Tadas
2020-07-10 11:31:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam idomus tokie rimiskiai,radziai,minedai,niedzinskai,jau is nevalos padaryta mis antonoviene ir kiti panasus tipeliai? Juk tai niekas,tai nuliai. Tai kam juos grusti zmonems i akis? Tikrai idomiau butu suzinoti,kaip gyvena youtubes zvaugzde Augutis,nei sitie darmajiedai
Atsakyti
-2

O
Och
2020-07-10 08:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nusibodo. Varo ta pati per ta pati per visus tinklalapius.kam idomus tas provincijos dainininkelis. Jo zvaigzdute seniai nukrito zemen.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų