Jo mylimoji dovanų nesulaukia: vyras visus pinigus išleido savo kūno tobulinimui

Daugybė moterų svajoja apie antrą pusę, kuri visuomet norėtų atrodyti pasitempusi, kreiptų dėmesį į savo aprangą ir bendrą vaizdą veidrodyje. Vis dėlto ką darytumėte, jei jūsų vaikinas skirtų kur kas daugiau dėmesio tam, kaip atrodo, negu jūs?

Adam Baroni (nuotr. Instagram)
15

Būtent šitaip nutiko Kelly Meyers, kurios vaikinas Adamas Baroni tiek investavo į savo išvaizdą, jog dabar nė neturi už ką savo mylimosios nusivesti pavakarieniauti ar net nupirkti jai gimtadienio dovaną.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jo mylimoji apie vakarienes ar dovanas gali pamiršti: vyras visus pinigus išleido savo kūno tobulinimui

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Adamas išleido visas jųdviejų lėšas makiažui, operacijoms ir netgi netikram pilvo presui.

41 metų Adamas dirba apsauginiu, o didžiausia jo baimė – greit pasenti. Dėl šios priežasties jis ryžosi riebalų nusiurbimui, botoksui, netikram pilvo presui ir dantų balinimui.

Anksčiau vyras net 6 kartus per savaitę eidavo į sporto klubą, tačiau viskas pasikeitė po 2 valandas trukusios operacijos – dabar jis atrodo taip, lyg ką tik išėjęs iš sporto salės.

Ir nors daugelis gailėtų Adamo merginos Kelly, jog jos vaikinas niekuomet nepasiūlo pavakarieniauti ar nepadovanoja jai smukmenėlių, moteris patenkinta – svarbiausia, kad jos mylimasis pasitiki savo kūnu. Tiesa, suma, kurią jis išleido savo išvaizdos tobulinimui, yra išties įspūdinga. Tai – net 22 tūkst. eurų.

REKLAMA

Adam Baroni

Anot moters, kiekvieną rytą A. Baroni ruošiasi tiek, kiek kitos moterys – jis naudoja netikrą įdegį, veido pudrą, įvairius brangius kūno kremus. 

Vis dėlto tai, kad vaikinas skiria sau nemažai dėmesio, buvo galima suprasti iškart. Anot Kelly, jiedu susipažino sporto klube, 2017 metais. Juos sujungė meilė sportui, vis dėlto pirmoji, kuri pasiūlė susitikti, buvo pati Kelly.

Būtent pirmojo susitikimo metu Adamas pripažino, kad išgyvena dėl to, kaip atrodys sulaukęs 40 metų. Vėliau jis ėmė itin daug dirbti, nebegalėjo reguliariai sportuoti, todėl netrukus priaugo svorio, o tai jį vertė jaustis dar prasčiau.

Galiausiai jis ėmė mėgautis įvairiomis injekcijomis, bei tikino, kad jai jos tinka Kardashian klano narėms, vadinasi, tiks ir jam. Dar po kiek laiko jis ryžosi operacijai Turkijoje, po kurios apie valandas, praleistas sporto klube, galėjo pamiršti – idealus kūnas jam buvo suteiktas tiesiog dėl operacijos.

Vyras itin ilgai negalėjo atsigauti po operacijos, todėl nusprendė laiko nešvaistyti veltui ir vėl pasitobulino savo veidą botokso injekcijomis, o netrukus išbandė ir kitą moterų itin pamiltą procedūrą – antakių mikropigmentaciją.

Jo mylimoji išdavė netgi dar vieną įdomų faktą – po operacijos Adamui nebetinka nė vienas anksčiau jo turėtas drabužis – dabar visi jo rūbai yra specialiai siuvami pas siuvėją. Jo figūra dabar atrodo kaip itin raumeningo žmogaus, turinčio labai liekną taliją. 


Rašyti komentarą...
L
Levanda
2020-07-05 17:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepadės. Čia psichologinės problemos. Ir stiprios. Jei vyras būdamas 40 metų taip bijo senatvės, tai čia žiaurus sutrikimas
Atsakyti
0

Z
Zose
2020-07-05 17:09:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu bleee, koks tikslas tokio straipsnio? Ar reikia viešinti ligonį? Man būtų gėda pasirašyt kaip žurnalistei po tokiu šūdo vertu straipsniu.
Atsakyti
0

T
Tai
2020-07-06 10:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal smegenys kabutėse ir kūnas...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų