„Eurovizijos“ gerbėjams – netikėta dovana: gegužę laukia staigmena

Kovo 18-ąją viso pasaulio dainų konkurso „Eurovizija“ mylėtojai išgirdo liūdną žinią. Dėl koronaviruso grėsmės minėtas konkursas, turėjęs įvykti Roterdame, atšaukiamas. Dabar „Eurovizija“ įvyks tik kitais metais.

 „The Roop“  (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
12

Tiesa, oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje pranešta ir kur kas geresnė žinia – gegužės 16-ąją, dieną, kai turėjo įvykti didysis konkurso finalas, visi muzikos mylėtojai bus pakviesti tam, ko dar nėra buvę. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ likimas pakibo ant plauko: atskleidė, kokie tolimesni veiksmai

EBU (Europos transliuotojų sąjunga) kartu su partneriais patvirtino, kad gegužę įvyks „Eurovision: Europe Shine A Light“ koncertas.

Čia bus pagerbtos visos dainos (iš viso – 41). Ir nors jos šiame koncerte viena su kita nesivaržys, visi žiūrovai namuose bus nustebinti – koncerto metu jų laukia daugybė staigmenų.

Šou vedėjais taps Chantal Janzen, Edsilia Rombley ir Jan Smit. Renginio laikas – toks pats, kaip įprastų „Eurovizijų“. Taip pat teigiama, kad koncertą visi norintys pamatys ir per „YouTube“ platformą.

Šou tikslas – suvienyti visus 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvius iš visų vietų, nusidriekusių per Europą, o taip pat čia koncertuos ir kiti jau anksčiau konkurse dalyvavę dainininkai.

REKLAMA

Primename, kad praėjusį savaitgalį, šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atšaukimo proga, „ESCToday“ nusprendė sužavėti nusivylusią „Eurovizijos“ bendruomenę surengdama tiesioginį konkursą tarp 41 atrinktų šių metų dainų įrašų.

Remiantis „Eurovizijos“ formatu, kurį sudaro du pusfinaliai ir didysis finalas, šiandien finale iš viso dalyvavo 26 šalys ir kovojo dėl „esctoday.com“ trofėjų. Šiandienos verdiktą paskelbė ne kas kitas, o savo namuose ir karantino metu balsavę už savo mėgstamiausią dainą balsavę žmonės, lygiai taip, kaip būtumėte darę ir gegužę.

Nuo pirmųjų balsavimo minučių tapo aišku, kad šį vakarą Lietuva laimės finalą, nes jos pranašumas buvo aiškus ir didelis. Lietuva šį namų konkursą laimėjo surinkę iš viso 10 800 balsų.


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2020-04-04 14:25:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valio, nuostabu
Atsakyti
0

V
Vytas
2020-04-01 12:41:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam naudingas šitas melas?.portalai turėtų neskleisti nepatikrintų naujienų.
Atsakyti
-1

k
kokia staigmena
2020-04-01 16:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi nebus jokios eurovizijos,rodys dainu irasus ir visas balius. Gaila The Roop
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų