Paaiškėjo, koks likimas laukia „The Roop“ kitų metų „Eurovizijos“ nacionalinėse atrankose

Dėl koronaviruso grėsmės ir plitimo prieš kelias savaites atšauktas šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas. Iškart po to kiekviena šalis ėmė tartis dėl kitų metų konkurso – buvo svarstoma, ką daryti su tomis grupėmis, kurios tapo nacionalinių atrankų nugalėtojomis šiemet?

20

Šiandien paaiškėjo, ką nusprendė daryti Lietuva.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ lyderis kreipėsi į lietuvius: yra vienintelis būdas, kaip išvengti katastrofos

Teigiama, kad LRT darbo grupė nutarė, jog grupei „The Roop“ kitais metais bus iškart garantuota vieta nacionalinių atrankų finale, o taip pat nariams perduotos ir visos per šių metų balsavimą surinktos lėšos, skelbia lrt.lt. 

Portale taip pat minima ir tai, kad tos pačios dainos „The Roop“ atlikti kitais metais nebegalės.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar penktadienį Vyriausybėje apsilankės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius buvo pateikęs savo nuomonę apie tai, ko tikisi iš kitų metų „Eurovizijos“. 

Paklaustas, ar kartu su grupe kitais metais tikisi be atrankų iškart atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, V. Valiukevičius buvo nuoširdus: „Mes norėtume ir mes tikimės, taip. Bet LRT iki balandžio 1 turėtų apsispręsti su šitu dalyku. Standartiniai sprendimai čia negalioja, nes pirmąkart per 64 metus atsirado nestandartinis dalykas – „Eurovizijos“ nutraukimas.“

Vaidotas pridėjo, kad tikisi, kad mūsų šaliai net ir kitąmet atstovaus būtent „The Roop“, nes progos to padaryti dar neturėjo.

Į klausimą, ar kitu atveju vis tiek bandytų dalyvauti atrankose, Vaidotas atsakė paprastai: „Nesuprantu, kodėl mums dalyvauti todėl, kad mes jau laimėjome ir dar neturėjome progos atstovauti“, – sakė jis.

Visą konferenciją galite pamatyti čia:

Primename, kad kovo 18-ąją, dėl koronaviruso grėsmės, atšaukta šių metų „Eurovizija“. Tai patvirtino EBU (Europos transliuotojų sąjunga).

Primename, kad praėjusį savaitgalį, šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atšaukimo proga, „ESCToday“ nusprendė sužavėti nusivylusią „Eurovizijos“ bendruomenę surengdama tiesioginį konkursą tarp 41 atrinktų šių metų dainų įrašų.

Remiantis „Eurovizijos“ formatu, kurį sudaro du pusfinaliai ir didysis finalas, šiandien finale iš viso dalyvavo 26 šalys ir kovojo dėl „esctoday.com“ trofėjų. Šiandienos verdiktą paskelbė ne kas kitas, o savo namuose ir karantino metu balsavę už savo mėgstamiausią dainą balsavę žmonės, lygiai taip, kaip būtumėte darę ir gegužę.

Nuo pirmųjų balsavimo minučių tapo aišku, kad šį vakarą Lietuva laimės finalą, nes jos pranašumas buvo aiškus ir didelis. Lietuva šį namų konkursą laimėjo surinkę iš viso 10 800 balsų.


Rašyti komentarą...
A
2020-03-31 14:01:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilų gauja!...spręskit epidemijos problemas, beje, Prezidentui matomai visai nerūpi, kas dedasi šalyje, jokių pasisakymų, jokių sprendimų!..
o čia- Eurovizija!
Atsakyti
0

Šaunus
2020-03-31 14:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras..sako tai ką mano...gaila,kad šiemet nepavyko..būtų LT laimėjusi..tik keista,kad šitiems d.. eb. ..s kyla dar neaiškumų dėl atrankos...
Atsakyti
0

P
Pakraupus
2020-03-31 13:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užkniso, žmonės panikoj, o čia eurovizija
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų