Karalienės kirtis Harry ir Meghan: teks keisti net „Instagram“ anketos pavadinimą

Princui Harry ir Meghan Markle pasitraukus iš karališkosios šeimos ir išsikrausčius gyventi nepriklausomo gyvenimo į Kanadą, karalienė nusprendė nebeleisti jiems naudoti žodžio „royal“ (karališkas – aut.).

Karalienė Elizabeth II, princas Harry ir Meghan Markle (tv3.lt fotomontažas)
11

Sussexo kunigaikščių titulą turintys Meghan ir Harry savo ženklą užregistravo kaip „Sussex Royal“, tačiau nuo šiol jie nebegalės juo naudotis. Tokia žinia sukrėtė visus karališkosios šeimos gerbėjus – tokio karalienės žingsnio niekas nesitikėjo.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš karalienės – dar vienas kirtis Harry ir Meghan: teks keisti net „Instagram“ anketos pavadinimą

Esą ilgą laiką trukusios karalienės Elizabeth II ir vyriausiųjų karališkosios šeimos narių derybos dėl Sussexo kunigaikščių buvo išspręstos vienbalsiai. Jiedu pasitraukė iš karališkosios šeimos, nusprendė nebevykdyti karališkųjų pareigų, todėl ir jų užregistruotas ženklas nebėra „karališkas“.

Savo internetinės svetainės kūrimui ir socialinių tinklų vystymui kaip „Sussex Royal“ Meghan ir Harry išleido dešimtis tūkstančių svarų. Taip pat „Sussex Royal“ jie užregistravo kaip pasaulinį prekės ženklą, skirtą įvairiems daiktams: nuo knygų iki drabužių.

REKLAMA

Atsiskyrę nuo anksčiau broliškos Harry ir Williamo paramos fondo sąjungos, M. Markle ir Harry užregistravo naują savo paramos fondą – „Sussex Royal, The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex“.

Meghan Markle ir princo Harry „Instagram“ anketa

Oficialiai ženklas „Sussex Royal“ įregistruotas tik praėjusiais metais, kai pora atsiskyrė nuo Williamo ir Catherine Middleton, kuriems lieka visos teisės prisistatyti kaip „Kensington Royal“.

Dabar jau pamažu atskleidžiama, kad Harry ir Meghan jau kurį laiką slapta ruošėsi naujam gyvenimo etapui Kanadoje, tačiau tokią žinią net nuo pačių artimiausių slėpė iki paskutinės dienos. Tikėtina, jog jie apgalvojo ir tai, kad nebeturės galimybės savęs prisistatyti kaip „royal“. Kalbama, kad jau vykdomi ir viso prekės ženklo perrašymo darbai.

Sausio mėnesį karalienei pritarus, kad Meghan ir Harry gali atsiskirti nuo karališkosios šeimos pareigų vykdymo ir gyventi nepriklausomą gyvenimą, buvo paskelbta, kad vis dar liko nesuderintos kelios labai svarbios atsiskyrimo detalės. Tikėtina, kad būtent šis prekės ženklo draudimas – vienas jų.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-02-20 11:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai padare jie issidirbines kaip jiems paranku o bobute tyles?kad jau nori but savarankiski tai visais kantais te buna.laikas parodys kas gausis ..
Atsakyti
-7

B
Bronius
2020-02-20 11:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tvarka turi būti...
Atsakyti
-9

J
Jisai
2020-02-20 13:27:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, tai Holivudo barakudai, pirmu vyrų pasinaudojo, o dabar norėjo pasnaudoti Harry, kurį suviliojo , j. Harry apsinuoke prieš visą pasaulį dėl nudevetos bobeles atsisakęs visko. Bet jis grįš dar į J K vienas, kai ta susiras meilužį kaip ir pirmas vyras paliko ja dėl neištikymybes
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų