Nesusivaldė: Spears viešumoje aistringai ėmė bučiuoti mylimąjį

Dainininkė Britney Spears pastaruoju metu sulaukia vis daugiau ir daugiau dėmesio – moteris ir vėl grįžo į viešumą, o negana to, tai padarė ne viena, o su savo mylimuoju. Vsai neseniai, po 3 metų susitikinėjimo, ji kartu su Samu Asghari pirmąkart pasirodė viešumoje, kino filmo premjeroje Los Andžele.

Britney Spears ir Sam Asghari (nuotr. Vida Press)
10

2 metais už Britney jaunesnis vaikinas – jos asmeninis treneris.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nesusivaldė: Spears viešumoje aistringai ėmė bučiuoti mylimąjį

Pora ne tik mielai pozavo fotografams, bet ir įrodė, kad jų ryšys – tikras ir itin stiprus. Fotografams netgi pavyko užfiksuoti, kaip Britney viešai bučiuoja savo mylimąjį.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir ryškus jų įvaizdis. Dar anksčiau paparacų nuotraukomis pasipiktinusi Britney teigė, kad šie neva specialiai padarė ją storesne – pati atlikėja save šiuo metu laiko plona it adata.

Vis dėlto kino „Once Upon A Time In Hollywood“ premjeroje Britney pagaliau pavyko sublizgėti – raudona aptempta suknelė išryškino išties puikios jos kūno linkius. Jos mylimasis Samas savo ruožtu nusprendė visą dėmesį palikti mylimajai, todėl pasirinko neišsiskiriantį dramblio kaulo spalvos kositumą, prie kurio derino juodus batus bei kaklaraištį.

Daugiau Britney ir Samo akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų