Darius Ulickas

Raseinių apygarda Nr. 42

Svarbiausi darbai, kuriuos nuveiksiu, tapęs Seimo nariu.

Svarbiausia – tobulinti švietimo sistemą, gerinti sveikatos apsaugą, skatinti verslumą. Valstybės paramos reikia smulkiam ir vidutiniam verslui, kuris, susiformavus didiesiems prekybos magnatams, merdi. Būtina tobulinti smulkaus ir vidutinio verslo teisinę bazę, remti tokio verslo plėtrą kaime, panaudojant ES ir Valstybės lėšas, kaimo žmonių gyvenimo lygį priartinti prie miesto. Taip sumažinsime jaunimo migraciją iš kaimo.

Raseinių savivaldybė – kaimiška, taigi sveikatos apsaugos problemos – vienos iš aktualiausių mūsų rajono gyventojams, nes didelis procentas raseiniškių – pensinio amžiaus. Būtina užtikrinti kokybišką pirminę ir antrinę medicininę priežiūrą.Iš kur žinau Jūsų problemas?

Žinau jautriausias mūsų visuomenės problemos, nes politikoje dalyvauju nuo 1999 metų. Ilgametė tarybos nario, smulkaus asmeninio, stambios verslo įmonės vadovo darbo patirtis leidžia kritikuoti sistemą, žinant kaip įmanoma pakeisti dabartinę situaciją. Pokalbiuose, susitikimuose su rajono gyventojais išsiaiškinau, kas aktualiausia eiliniam Lietuvos piliečiui.Kokios mano savybės, biografijos detalės įrodo, kad galiu tai nuveikti?

Esu puikus derybininkas, komunikabilus ir jaunas politikas, puikiai susipažinęs su vadovaujamo darbo subtilumais. Beveik dešimtmetį dirbant mūsų rajono žmonių labui teko matyti ne vieną reformą švietimo, sveikatos apsaugos ir verslo plėtros sferose, žinau įstatymų spragas. Manau, kad mano patirtis yra tvirtas bagažas padėsiantis rajono ir Lietuvos žmonėms. Galiu drąsiai teigti, kad visos sritys, kurios aktualios žmonėms – man žinomos.

REKLAMA

Jau tris kartus rajono gyventojai išreiškė pasitikėjimą ir išrinko į Raseinių rajono Savivaldybės tarybą – man tai didžiausias įvertinimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų