Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos politinėje padangėje užvirė peštynės. Valdantieji ir opozicionieriai  susirėmė dėl  100 eurų už skiepą pensininkui autorystės. Tiek vieni, tiek kiti įsitikinę, kad tai – idėjos pasisavinimas.

Lietuvos politinėje padangėje užvirė peštynės. Valdantieji ir opozicionieriai  susirėmė dėl  100 eurų už skiepą pensininkui autorystės. Tiek vieni, tiek kiti įsitikinę, kad tai – idėjos pasisavinimas.

REKLAMA

Plačiau apie tai domėjosi laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai.

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laidos „Karštai su tv3.lt” žurnalistams sakė, kad duoti 100 eurų pasiskiepijusiems pensininkams šešėlinė vyriausybė pasiūlė jau prieš mėnesį, bet šis siūlymas sulaukė negatyvių reakcijų.

„Tada buvo tokia labai negatyvi reakcija iš ministro Dulkio, kad tai yra neteisingas, nelogiškas pasiūlymas, o po to kažkas pasikeitė ir vykdomoji valdžia pasiūlė šitą siūlymą“, – sakė R. Karbauskis.

„Tinginiams šitiems nereikia“

Tarp Lietuvos senjorų dėl  pažadėtos šimto eurų už skiepą išmokos užvirė ne ką mažesni pykčiai ir susipriešinimas.

REKLAMA

„Mirsiu, bet nesiskiepysiu“, – kategoriška išlieka nesiskiepijanti pensininkė Marija.

„Nereikia duoti. Tinginiams šitiems nereikia, tegul eina ir gydosi. Dar jiems 100 eurų duoti? Už ką? Geriau pensininkams dadėtų, o ne šitiems <...> dar jiems duoti pinigų, kad eitų skiepytis? Kur tai matyta pas mus Lietuvoje? O kas nepasiskiepijo – neprileist prie darbo ir tegul moka. Neduokit, ponas Dulky, pinigų niekam, tegul eina skiepijasi už savo pinigus“, – nesutiko pensininkė Nijolė.

Labiausiai įaudrinta – vakcinuota senolių dalis, kuriems dar nėra septyniasdešimt penkių metų.  Pasak jų, jie irgi yra rizikos grupėje, tačiau liks ant ledo, nes 100 eurų pažadėta tik tiems, kurie jau yra sulaukę septyniasdešimt penkerių.

REKLAMA
REKLAMA

Senjorai susirūpinę ne tik dėl  skiepų, bet ir kitos problemos. Jie negali patekti pas daktarus. Jei gydytojas priima po mėnesio – šventė.

„Tegul neduoda tų pinigų, bet tegul žiūri, kad eilės pasikeistų, o dabar pas šeimos gydytoją be 2-3 savaičių negali patekti, ir tai tik paskambina”, – skundėsi pensininkė Donė.

100 eurų už vakcinaciją – papirkinėjimas?

Dalis politikų šiuo pinigų už vakcinavimasi siūlymu visiškai netiki ir vadina tai papirkinėjimu.

„Panašiai pasielgė ir Skvernelis, kai pensininkams davė po 200 eurų. Čia yra rinkiminis triukas, nes nepamirškite, kad kitais metais artėja savivaldybių rinkimai. O antras dalykas –  tai yra bandymas pademonstruoti, kad mes esame geri, bet tai tikrai nesuveiks“, – kalbėjo Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Remigijus Žemaitaitis.

„Tai  rinkimai dar toli, bet svarbiausia, kad turime spręsti problemą, kad kuo daugiau žmonių pasiskiepytų. Duok Dieve, kad jie pasiskiepytų, kad tų mirčių būtų mažiau, tai tik valio“, – su kolega nesutiko Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Karštai su tv3.lt“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Karštai su tv3.lt“.

SKIEPYKITES, GAUKIT, BET NEATIMINEKIT IS ZMONIU PASIRINKIMO LAISVES IR LAISVES!!!! NES NE JUS DAVET GYVENIMA NE JUMS JI IR ATIMTI!!!! VON LAUK SIMONYTE IR DULKI IR JU BEPROTISKA POZIURI I ZMOGAUS GYVENIMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų