Rašyti komentarą...
O kur mano komentaras!?!?!? Ar jums ne gėda!?
Nusiraminkite visi! Niekas niekam nieko nemokės! Žada iki birželio sumokėti, ar ne? Nesulauksit! Ar prisimenate, kaip medikai žadėtas priemokas per teismą?... Ir jūs žadate su teismais teikalų turėti? Aš - ne! Supraskite, kad "kiršinimo mašinoje" dirba patyrę specialistai! Jie nesunkiai rado tautos silpną vietą ir dar labiau supriešino žmones. Tik dabar dėl pinigų... NEPASIDUOKIME PROVOKACIJOMS!!!
A tai ko gi pyksta dabar pasiskiepiję. Skiepijosi dėl bendro gėrio, dabar dėl bendro gėrio tegu negaili savo sumokėtų mokesčių, kurių reikia paskatint nenorinčius skiepytis.
Ot grazu dusia parduotu uz 100 euru
Ot grazu dusia parduotu uz 100 euru
Debilai del 100 euru parduoda savo givibe tik nesusimuškit asilai.
Dar nemačiau tokio cirko kad valstybe manegelbedama man pinigu duotu jai tai butu sveika tai pati prima nubegčiau ir pati apsimokečiau
Tai pati už tuos nuodus damokečiau.o kai tai butu veiksminga man reikia tu euro pati atbegčiau skiepytis
Nu protejo. Pavydi kad as gausiu staka,o kiti ne. Taip jum ir reikia, nebuvo ko skubeti
Viskas laikina. Nesiskiepykit. Jei reikės, išeikit iš darbo. Pamatysit, paminėsit mano žodį. Visas tas spaudimas tęsis gal porą metų, nedaugiau. Po to prasidės masinės mirtys, jos jau neužkalnų. Tada niekas jūsų nevers, nes jau bus darbelis atliktas - genocidas įvykdytas. Neklausykit to Slušnio, jis susivėlęs yra, nepranešė policijai apie savo prievartaujamus pacientus - vaikus. Manau, galimai pedofilas arba jiems dirbantis.
Į viršų