„X faktoriaus“ žiūrovų numylėtiniai „Mando“ sulaukė kritikos: „Jūs esate žmonės ir nesate nenugalimi“

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo 2-ąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu likę 11 dalyvių siekė scenoje sukurti tikrą šou. Viena jų – grupė „Mando“, kurios vokalistas šįkart jau uždainavo ne prancūziškai, o angliškai.

Grupei „Mando“ kliuvo atlikti nelengvą atlikėjo ZAYN ir dainininkės Sia kūrinį „Dusk Till Dawn“. Laidos žiūrovai galėjo išgirsti, kaip skamba grupės vokalisto balsas, kai jis dainuoja kita nei savo gimtąja prancūzų kalba.

Pasirodymui pasibaigus Justė Arlauskaitė-Jazzu ir vėl liko sužavėta dueto pasirodymu, o jos nuomonei, panašu, pritarė ir visa „X faktoriaus“ žiūrovų salė, kuri plojo atsistojusi.

„Jūs abudu esate labai geras, rimtas duetas, kur gali bet kokioje rimčiausioje pasaulio salėje groti jau dabar ir žmonės taip pat stosis. Jūs bet kokią dainą galite padaryti visiškai kitaip ir absoliučiai idealiai. Kaip dinamiškai tu nardai savo balsu, atrodo, kad tau tai absoliučiai nekainuoja nei vienos pastangos, o tai žiūrovui, kuris klausosi, yra labai labai svarbu“, – „Mando“ grupę gyrė Justė Arlauskaitė-Jazzu. 

Tačiau ne visiems teisėjams grupės pasirodymas buvo puikus. Šiek tiek kritikos jiems turėjo Marijonas Mikutavičius.

„Man pasirodė per šitą pasirodymą, kad vis dėlto jūs esate žmonės ir nesate nenugalimi. Man pasirodė, kad buvo silpnų vietų pačioje dainos pradžioje žemose tonacijose. Tiesą sakant, man atrodo, kad jūs labiausiai atsiskleidžiat, kai muzika yra švelnesnė ir mažiau yra visos aranžuotės. Nes toks įspūdis buvo, kad tarpais balsas tarsi paskęsdavo ir aš jo negirdėjau taip, kaip ankstesniuose pasirodymuose“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Marijonui iš dalies pritarė ir Saulius Urbonavičius-Samas. Tačiau teisėjas pastebėjo, kad pagaliau grupė išties tapo tikru duetu, nes pirmąkart pasirodymo metu uždainavo ir Mindaugas, ne tik Antoine'as. Tuo Samas labai pasidžiaugė.

Visą „Mando“ pasirodymą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Muzikinį projektą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
R
Rita
2021-11-16 08:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie Šaunūs.
Atsakyti
0

J
Jie Šaunūs.
2021-11-16 08:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie Šaunūs.
Atsakyti
0

I
Irena
2021-11-16 13:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šauniausis duetas per visą x-faktoriaus istorija. Jie - nerealūs! Nors ir man labiau patiko, kai dainuodavo prancūziškai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų