Vyro veiksmai pareigūnus paliko be amo: išlaužtas taksi dureles tvarkė savo smūgiais

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad kieme kažkoks vyras išlaužė automobilio duris ir bandė iš jo ištempti moterį. Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai sužinojo, kad minėtas vyras dar smurtavo ir prieš kaimyną. Visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Pareigūnai vykdami į įvykio vietą tikslių aplinkybių nežinojo, tačiau juos namo kieme pasitiko liudininkai, kurie pasakojo, ką jiems teko matyti. 

„Čia toliau yra taksi automobilis, jo durys išlaužtos. Aš namie filmą žiūrėjau ir tik išgirdau, kad vyksta sujudimas. Mačiau, kaip į antrą (kitą – aut. past.) pusę išrovė duris. Tas žmogus nuėjo į antrą laiptinę“, – trumpai, ką matė, nupasakojo liudininkas.

Policijos pareigūnai nusprendė nueiti į laiptinę ir paieškoti kaltininko, tačiau jiems nespėjus praverti laiptinės durų tarp jų pasirodė nedraugiškai nusiteikęs, morką užkandžiaujantis jaunuolis. Vaikinas iš karto prisipažino, kad pareigūnai ieško jo.

„Du stambūs vyrukai iššoko. Porą prasileidau. Vieną sudaužiau“, – neaiškią savo įvykių versiją pradėjo pasakoti vaikinas.

Pareigūnams jis paaiškino, kad jam reikia uždaryti taksi automobilio duris, kurios yra išlinkusios į kitą pusę. Iš pradžių vaikinas teigė, kad automobilis ne jo, o draugo, tačiau pareigūnams neleidus liestis prie automobilio jis savo versiją pakeitė. 

„Dabar aš atsakingas už šitą automobilį“, – nemandagiai policininkams atsakė vaikinas, kuris ankščiau prisipažino, kad pats sulaužė automobilio duris. 

Jaunuolis lūžusias automobilio duris nusprendė uždaryti smūgiu – vaikinas į jas trenkėsi pečiu. Vaikino paprašius pateikti asmens dokumentus šis teigė, kad jie konfiskuoti. Pareigūnais nusprendė atsilankyti ir jaunuolio bute, ir ten išsiaiškinti kitas įvykio aplinkybes. 

„Užeiti leidžiu vienam“, – dar pareigūnams bandė nurodinėti vaikinas.

Kol pareigūnai bute bandė išklausti įtariamąjį ir bute buvusią jo draugę, į laiptinę išėjo jo kaimynas, kuris teigė nukentėjęs nuo minėto įtariamojo.

REKLAMA

„Pradėjo duris daužyti. Mes išėjome, sakome, ką čia darai. Čia dar ir mašiną suspardė“, – pasakojo įtariamojo kaimynas.

Policijos pareigūnai sunkiai susitvarkantys su agresyviai nusiteikusiu vaikinu ir mergina nusprendė į pagalbą iškviesti dar vieną policijos ekipažą. Pareigūnė dar kartą apklausė nukentėjusį kaimyną ir įkalbėjo jį rašyti pareiškimą, nes taip elgtis nedera.

Sulaikomas jaunuolis demonstruodamas nepasitenkinimą pareigūnams išdėstė ir kelis pageidavimus. 

„Sumuštinį galiu pasiimti?“, – pareigūnų pasiteiravo jaunuolis.

Jaunuolis vedamas į policijos automobilį pareigūnams negailėjo ir necenzūrinių žodžių. 

O kas nutiko su automobiliu ir kodėl jo durys buvo išlaužtos žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų