Vyras įrodinėja, kad yra geresnis tėtis: „dauguma tiesiog nuleidžia rankas"

Laidoje „TV Pagalba“ – skaudi poros santykių drama dėl mylimos dukrelės. Vyras įrodinėja, kad yra geresnis tėtis, nei buvusi sutuoktinė. Moteris teigia, jog prasidėjo grasinimai, todėl į šeimos santykius įtrauktos visos institucijos, kokios tik yra. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Šiuo metu abu sutuoktiniai aktyviai bando įrodyti savo tiesą. Vyras kategoriškai neigia, jog kada nors grasino ar buvo pakėlęs ranką prieš buvusią sutuoktinę. Jo teigimu, po vaiko gimimo moteris pasidarė irzli, nustojo bendrauti tiek su jo giminėmis, tiek su artimiausiais draugais.

Vyras neigia, kad dukrelės globos siekia tik norėdamas atkeršyti buvusiai žmonai.

„Aš kovoju už savo ir vaiko teises. Dauguma vyrų tiesiog nuleidžia rankas, nes paprasčiausiai Lietuvoje dar nėra tokių galimybių, kad tėvas būtų lygesnis už motiną“, – dėstė vyriškis.

Moteris pasakoja, kad buvo išvaryta iš namų su vaiku ant rankų. Neapsikentusi šiurkštaus vyro elgesio moteris pirmoji ryžosi nunešti dokumentus skyryboms.

„Nieko nebuvo galima daryti: vandens buvo gaila, maisto nebuvo galima gaminti, turėjau tylėti kaip pelė po šluota", – skyrybų priežastį įvardijo ji.

Pasak moters, šiuo metu sulaukia net vyro grasinimų, kuris įsitikinęs, kad vaiko globa bus paskirta jam. Dukrelės tėvas taip pat svarsto paduoti dar vieną ieškinį teismui, kad vaiko gyvenamoji vieta būtų nustatyta su juo.

„Jie gąsdina, kad atims vaiką, kad aš mergaitės daugiau nebematysiu, tai yra baisiausia. Tegul bent neima vaiko naktimis, nes vaikas tada nemiega... Arba tegul leidžia man nakvoti kartu“, – R. Filejevai guodėsi moteris.

Laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų