Vilnietės Beatos santuokinis pragaras: nuo smūgių į veidą iki draudimo pačiai rinktis drabužius Laida „Lūžis“

Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši verslininkė Beata Obolevič. Beveik 12 metų trukusi jos santuoka primena siaubo filmą. 

Vilnietė atvirai pasakoja, kokį nuolatinį psichologinį ir fizinį smurtą kentė vis tikėdamasi, kad mylimas vyras pasikeis. „Visus tuos metus aš tylėjau ir niekam nepasakojau, kaip jaučiuosi, kas vyksta mūsų namuose.

Nenorėjau jam pridaryti nemalonumų. Leisdavau, kad mane žemintų, nuvertintų, keltų ranką... Kodėl? Nes mano savivertė buvo siaubingai žema", – skaudžiais prisiminimais dalijasi moteris.

Nors namie Beata buvo žeminama, darbe atvirkščiai - nuolat giriama ir skatinama. Ji užėmė vadovaujančias pareigas, turėjo savo komandą, kurioje jautėsi puikiai. „Grįždama namo vis galvodavau, ką turėčiau pasakoti vyrui apie darbą, kad neišerzinčiau ar nesupykdyčiau. Jis niekada nesidžiaugė mano pasiekimais", - tikina vilnietė. Galiausiai šeimoje gimus kūdikiui, Beata nuoširdžiai tikėjosi, kad tapęs tėvu jos sutuoktinis pasikeis. „Deja, sūnelio atėjimas tik dar labiau pablogino situaciją", – ašarodama pasakoja moteris.

Kodėl Beata apskritai ryžosi tekėti už vyro, kuris dar iki vestuvių pakėlė prieš ją ranką? Kas nutiko jaunos moters gyvenime, kad iš savivertės buvo likę tik pelenai? Ar tam įtakos galėjo turėti tėvų auklėjimas? Koks įvykis galiausiai privertė Beatą nutraukti santuoką ir kaip ji save dabar gydo nuo skaudžių patirčių?

„Noriu įkvėpti kitas moteris, kad nekartotų mano klaidų. Pirmiausia žiūrėkite ir mylėkite save. Niekas kitas jūsų labiau nemylės“, – tikina Beata. 


Rašyti komentarą...
R
Reda
2020-01-12 20:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho.. Stipri moteris. Saunole kad tapo laisva. Sekmes!!!
Atsakyti
0

D
Danute
2020-01-12 20:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bekit nuo tokiu vyru neatsisukdamos
Atsakyti
-1

P
Papildymas
2020-01-13 11:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip gera šneketi kai kita puse tyli... dalis tiesos istorijoj yra, bet daug kas nutyleta ir pagražinta... keli faktai:
Vyras mašinoi kučiu vakara buvo neblaivus.
Ji puikiai žinojo apie to vyro nėščia žmona ir jie slapstesi, jis buvo turtingas ir visiškai finansavo jos versla, mažato kai meilužis finansavo - vyras verslo patalpose padare visus remontus galvodamas kad padeda žmonai...
Vyras vaiko neskriauzdavo tiesiog mama leisdavo viska, o tetis ne...
Ji jo neišlaike uždyrbdavo jis labai gerai.
Atostogauti jie važinejo tiek prie juros tiek slidineti...

Su šia tema ji labai nori papulti i tv, vyras ilgai tyli, nes jam gaila tevu, savo vaiko kuris užauks ir viska matys, be to jis dabar yra laimingas su savo gyvenimo drauge, kas ja tikriausiai erzina..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų