Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Ričardas sudaužė Sonatai širdį, kai ją išdavė su kita, tačiau jų keliai vėl susitiko. Vyras neslėpė, kad net ir po 10 metų jaučia šiltus jausmus Sonatai, bet jai to pasakyti nedrįsta.

Ričardas sudaužė Sonatai širdį, kai ją išdavė su kita, tačiau jų keliai vėl susitiko. Vyras neslėpė, kad net ir po 10 metų jaučia šiltus jausmus Sonatai, bet jai to pasakyti nedrįsta.

Vyras kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“, kad ji padėtų jam pagaliau prabilti. Šiandien Ričardas yra vienišas, augina sūnų, o Sonata yra ištekėjusi.

„Tai buvo mano klaida. Turėjau draugę Sonatą ir nuėjau į kitą pusę“, – pasakojo vyras. 

Kai Sonata ir Ričardas susitiko pirmą kartą, merginai buvo tik 15, o jam – 23.

„Jis buvo daug metų už mane vyresnis. Buvo labai draugiškas, labai paslaugus. Ateidavo pas mane su gėlėmis, bet aš visą laiką jam sakiau, kad aš niekur neskubu ir tikrai nežinojau, kaip viskas bus, nes tada nebuvau pasiruošusi jokiems santykiams.

Mes nepuolėme būti pora. Pirmiausia mes turėjome susipažinti kaip žmonės, man buvo įdomu, koks jis kaip žmogus. Tik jis labai greitai labai didelį dėmesį pradėjo rodyti“, – prisiminimus dėstė Sonata.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant gražių judviejų santykių Ričardas sutiko kitą moterį. 

„Tada gyvenau pas mamą, išvažiavau į miestą ir mes susitikome su Sandra. Ji užkabino mane ir man tai patiko“, – teigė Ričardas.

Po nakties nuotykio Ričardo sutikta Sandra tapo nėščia.

„Aš norėjau Sonatai pasakyti, kad turiu kitą draugę, bet tada sužinojau, kad Sandra laukiasi“, – sakė vyras.

Sužinojęs tokias naujienas Ričardas ne tik Sonatai pasakė, kad turi kitą, bet ją ir parodė. 

„Jis pas mane per vėlai atėjo su ja. Jis nusivedė mane prie bažnyčios Laisvės alėjoje ir parodė ją, ir kad pasidarė problemų sau. Man labiau buvo gaila jo, kai aš pamačiau, ką jis atsivedė. Viskas buvo parašyta ant jos veido. Jis manęs prašė pagalbos, klausė, ką jam daryti, bet tai – jo problemos“, – teigė Sonata.

Sonata nusprendė su Ričardu nebebendrauti. Moteris sukūrė kitą šeimą, susilaukė vaikelio, o Ričardas su Sandra išsiskyrė ir judviejų sūnų dabar augina vienas.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Ričardo ir Sonatos keliai ir vėl susidūrė. Sonata vis dar padeda Ričardui. 

„Per tiek metų, kiek mes pažįstami – daugiau nei 10 metų, negali nepadėti. Aš žinau, kad jam susiklostė blogai, bet jis geras žmogus. Dabar jis man draugas. Jis irgi mane palaiko, kai man reikia, aš jį irgi palaikau. Nuoširdžiai pasakius, aš daugiau draugų neturiu“, – sakė moteris.

Tačiau Ričardas jaučiasi kitaip, laidos vedėjams jis prisipažino, kad po tiek metų vis dar myli Sonatą, tačiau jai to niekada nėra sakęs.

Kaip moteris reagavo tai išgirdusi, pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų