Veryga: pasekmes matome, bet amžinai sėdėti užsidarę negalime

Rekordinis nustatytų užsikrėtimų skaičius verčia griebtis už galvų. Ko ketina imtis sveikatos apsaugos ministras, kad suvaldytų spartų antplūdį kalbamės TV3 Žinių studijoje su Aurelijumi Veryga.

Ministre, šiandien 138 susirgimo atvejai – tai yra baisu. Išties galima sakyti, kad reikia už galvos griebtis, bet kažkokių papildomų ribojimų nėra. Ar čia rinkimų laukiam?

Nesutikčiau, kad nėra tų papildomų ribojimų. Vilniuje gal nematote, bet aš manau, kad Raseinių ir Radviliškio gyventojams neatrodo, kad per mažai tų ribojimų. Yra stabdomi ir vieši renginiai, vaikai išeina į nuotolinį mokymąsi ir kur išplito virusas ligoninėje, tai stabdomos paslaugos planinės. Veiksmas vyksta, gal jis nevyksta nacionaliniu lygiu.

Ten jau židiniai, ten jau viskas išplito ir savaime aišku, kad reikia kažką daryti. Bet mes žiūrime visos Lietuvos mastu. Ar nėra taip, kad mes laukiam laukiam, o po to tokia situacija bus visoje Lietuvoje. Tai gal reikia dabar jau kažko imtis?

Ne visiškai. Na aišku, situacija ir toliau dar tikrai šiek tiek blogės. Sunku pasakyti, kiek ji blogės, bet tam tikra prasme to ir reikėjo laukti, nes grįžome iš atostogų į darbus, išleidome vaikus į mokyklas, pradėjome intensyviai bendrauti. Tai dabar matome pasekmes, bet negalim juk amžinai sėdėti užsidarę. 

Jūs pats neseniai sakėte, kad esą ketinama barams ir restoranams veikti iki 12-tos, kas vyksta ir kitose aplink esančiose šalyse, taip pat renginiai masiniai, kad nevyktų, bet viskas vyksta. Tai vadinasi nėra tų ribojimų tokių griežtesnių? Net žiūrint – mūsų kaimynės turi.

Savivaldybės prisitaiko šiuos apribojimus, atsišaukia renginius. Visoje šalyje kol kas nematome tokio reikalo, nes ir tas didelis atvejų skaičius susijęs daugiausiai su židiniais. Kol kas spėjama rankioti. Aišku, NVSC jau indikuoja, kad gali taip atsitikti, jog pasieksime tam tikrą ribą, kada nebespės, bet spėjam.

Platesnis ministro Aurelijaus Verygos komentaras – vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-09-24 18:58:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar Verygžudis su skvernu nutarė antrą diktatūrinę Kiniją padaryt? Kinijoj buvo melas ištisai!!! Kaip ir čia!!! Imunitetas formuojasi įveikus virusus, o ne griaunant gyvenimus!!! LAUK ŠITĄ APSIŠAUKĖLĮ IŠ SEIMO, LAUK IŠ ŠALIES, KARTU SU SAVO IŠSIGIMĖLIŠKA ŠEIMA, IR TEGU KUKURAITĮ NEPAMIRŠTA, NES LINČIO TEISMAS ATEIS, O NE RINKIMAI!!!!
Atsakyti
-11

O
Opa
2020-09-24 19:34:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Veryga užsidaręs galėtų sėdėti ir amžinai!Nepasigesčiau!!
Atsakyti
-6

o
oplia
2020-09-27 02:21:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atiduokit zmonems pinigus, kuriuos istasket ant visokiu kaukiu, dezinfekciniu skysciu ir nedryskit toliau taskyti ant abejotinos kokybes ale skiepu, pasigaminkit skiepus sau nuo baimes, kai reiks atsakyti uz tai, ka padaret....jau tokiais durneliais laikot zmones, kad siaubas ima...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų