Vašingtone eismą paralyžiavo netikėtas trikdis: vaizdas privers nustebti

Vašingtono valstijoje greitkelį net dešimčiai valandų paralyžiavo vėjaričiai augalai. Jų ten atriedėjo tiek daug, kad net susidarė dešimties metrų aukščio vėjaričių siena.

Automobilis skendi vėjaričių jūroje ir gelbėtojai mėgina įžiūrėti, ar jo viduje kas nors yra. Galiausiai paaiškėja, kad mašina tuščia. Vairuotojas, matyt, spėjo pasprukti laiku. Neįkėtini vaizdai užfiksuoti Vašingtono valstijoje, šalia Ričmondo miesto. Šį greitkelį kelininkams teko uždaryti net dešimčiai valandų, kol galiausiai augalų kamuoliai buvo išvalyti ir mašinos vėl galėjo pravažiuoti. Skelbiama, kad kai kur vėjaričių siena iškilo net į dešimties metrų aukštį.

Itin greit augantis vėjaritis augalas dar vadinamas „plaukuotąja panika“. Sausųjų kraštų žolė įkyri, mat įninka net į žmonių namus ir namų kiemus. O kai taip nutinka, žmonės negali naudotis garažais, langais ar net durimis, nes nesustabdomai plintantis augalas juos tiesiog užblokuoja. Kartais vėjaričiai namus užverčia net iki stogo. Su jais susidūrę žmonės liudija, kad gali praleisti valandų valandas stengdamasis augalą apgenėti, tačiau kitą dieną jis vėl atauga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų