TV3 Žinios. Pasauliui masiškai skiepijantis vis labiau daugėja vakcinų sukčių

Daugelyje pasaulio šalių įsibėgėjant skiepų nuo koronaviruso kampanijoms, nesnaudžia ir sukčiai. Vakcinų gamintojas „Pfizer“ skelbia, kad Lenkijoje savo bute vyriškis vietoj garsaus gamintojo vakcinos žmonėms bandė įbrukti priemones nuo raukšlių. Netikros „Pfizer“ vakcinos prekybos atvejų užfiksuota ir Meksikoje.

Kol Lenkijos vakcinavimo centruose žmonės kantriai laukia, kada gaus skiepą nuo koronaviruso, yra tuo pasinaudoti banančių sukčių. Kompanija „Pfizer“ pareiškė iš Lenkijos pareigūnų gauvusi vieno vyro bute konfiskuotas neva šios bendrovės vakcinas.

Wall Street Journal skelbia, kad jas patikrinus paaiškėjo, jog buteliukuose visai ne„Pfizer“, o priemonės nuo raukšlių. „Pfizer“ tvirtina, kad niekas šių padirbtų vakcinų juodojoje rinkoje įsigyti nespėjo, tačiau ekspertai atkreipia dėmesį, kad bandymų žmonėms parduoti netikras vakcinas apstu.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2021-04-22 18:44:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pas mus jos tikros??? Tai kodel nuo ju zmones mirsta???
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2021-04-22 20:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek žinau, tai nebėga pasaulis masiškai badytis nebaigta kurti, BANDOMĄJA NEvakcina. Skaityti teko gamintojų puslapyje, kad jie NEžino, ar efektyvi, ar padės nematomą virusą sustabdyti, čia tik mūsų masmedija, valdžia ur reklamuotojai viską žino( matyt vakcinas patys kūrė)))))))))
Atsakyti
0

A
Antanina
2021-04-22 19:01:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius sukčius reiktų sodinti į elektros kėdę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų