TV3 Žinios. Lietuvos valdžia sureagavo į Baltarusijos prašymą išduoti Cichanouskają

Lukašenka nusitaikė į Lietuvoje su vaikais gyvenančią Baltarusijos opozicijos lyderę Sviatlaną Cichanouskają. Baltarusijos generalinė prokuratūra reikalauja Lietuvos išduoti ją režimui. Mųšų šalies Užsienio reikalų ministras į tokį reikalvimą atsako sparnuota fraze.

Buvusi Baltarusijos kandidatė į prezidentus Sviatlana Cichanouskaja nuo persekiojimo Aliaksandro Lukašenkos valdomoje šalyje pabėgo iškart po rinkimų – rugpjūčio 11-ąją. Jos vaikai į Lietuvą atvežti dar prieš rinkimus. S. Cichanouskaja ne kartą yra sakiusi, kad Lietuvoje jaučiasi saugi, nors Lukašenkos rėžimas ir deda visas pastangas, kad ji būtų grąžinta ir neutralizuota.

Baltarusijos generalinė prokuratūra šiandien pranešė, kad išsiuntė Lietuvai prašymą išduoti S. Cichanouskają ir grasina jai baudžiamąja atsakomybe už nusikaltimus valdymo tvarkai, visuomenės ir valstybės saugumui. Kitais žodžiais tariant, už pasipriešinimą rinkimus suklastojusiam diktatoriui.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.

 

 

 


Rašyti komentarą...
M
Matas
2021-03-05 18:39:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Lietuva būtų patenkinta, jeigu jos prašymus ignoruoti? Tą belaruską reikia išgabenti iš Lietuvos. Užtenka čia paniškai gyventi. Tegul grįžta ir kovoja savo šaly. Kokia ji patriotė jei čia sėdi. Kodėl Navalnas grįžo. Vyti šitą aferistų iš Lietuvos. O Landsbergis pirma tegul paklauso žmonių nuomonės
.
Atsakyti
-7

R
Russ
2021-03-05 18:52:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul jau važiuoja užimti pareigas kurių labai troško, juk svieta prezidentė.
Užteks gyventi iš mūsu mokęsčių mokėtojų pinigų.
Baltarusijoje gaus didesne alga.
Atsakyti
-8

R
Russ
2021-03-05 19:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos politikai aiškiaregiai rinkimų stebėjime nedalivavo, bet žino.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų