Trijų vaikų mamai – labai sunku: nesėkmės užklupo viena po kitos

Koronaviruso pandemija jauną vilnietę parbloškė ant kelių ir nežinia, kada pavyks iš naujo vėl atsitiesti. Į „TV Pagalbą“ kreipusis moteris sako, kad šiuo metu jos piniginėje tėra vos dešimt eurų, nors ji augina tris vaikus ir prižiūri brolį. Šešių asmenų šeimos bėdomis domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Jauna moteris pasakoja, kad prieš metus šeimą ištiko pirmoji tragedija – nuo kepenų vėžio mirė jos mama, todėl jauniausio brolio priežiūra atiteko vyriausiai dukrai.

„Jis po mamos mirties pasidarė labai jautrus, labai pažeidžiamas“, – tikino brolį prižiūrinti moteris.

Šiuo metu brolis serga, todėl ji turi sukti galvą ne tik kaip pramaitinti savo tris mažamečius vaikus, bet ir iš kur gauti pinigų brolio vaistams. 

„Mes Velykų neturėjome, nebuvo nei Velykų bobutės, nei stalo, nei kiaušinius dažėme, nieko...“, – teigė daugiavaikė motina.

Moteris pasakoja, kad beveik viena rūpinasi savo trijų vaikų išlaikymu. Jai padeda dabartinis vyras, tačiau dėl karantino jis nėra tikras, kiek ilgai turės darbą.

„Jeigu tėtis darbą praras, mūsų pajamos realiai bus nulinės beveik, nes tai, ką aš gaunu, viskas eina nuomai ir mokesčiams, o už vaiko darželį ir maistą dabar moka tėtis“, – guodėsi jauna mama.

Anot moters, vyriausiojo berniuko tėtis vaiku visai nesirūpina, o dėl kito sūnaus jai tenka kovoti net teismuose, nes buvęs draugas siekia vaiko globą prisiteisti sau.

„Jam yra priteisti alimentai, jis alimentų nemoka, moka valstybė, kur jis yra aš nežinau ir manau jis nežino, kiek vaikui metų, kur jis dabar yra ir kaip gyvena.

Su viduriniojo berniuko tėčiu iš pat pradžių kažkiek bendravome, bet kada aš jį padaviau alimentams, jis nėrė į krūmus. Jam buvo priteisti alimentai, jis norėjo mokėti po 150 eurų, mes su advokate paprašėme 250 eurų, bet teismas priteisė 200. Jis pasisamdė gerą advokatą, nes gerai uždirba ir tą teismo nuosprendį apskundė“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Vilnietė pripažįsta, kad kreiptis pagalbos į „TV Pagalbą“ nebuvo drąsu, tačiau dabar jai svarbiausia jos vaikų, o ne jos pačios gerovė.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
v
vijola
2020-05-11 14:05:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia ta aferiste kur visko prasineja ir ale fondus kuria ir visiems durina akis, parduotu visus jei galetu, moka paverkt, tv pagalba tokia naivi, kad tokiom tiki, fabrikas neuzsidaro, nori kompensaciju net parvilkus namo kates, kurios ale ja apdrasko
Atsakyti
0

D
Dulkintis maziau reikia
2020-05-10 22:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Treew
Atsakyti
-1

N
Nezinau
2020-05-11 00:29:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja ne tryst vaikai..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų