Tragiška avarija Australijoje: iš karto žuvo 4 pareigūnai

Australijoje – baisi avarija, kurios metu žuvo iš karto keturi policijos pareigūnai. Nelaimė įvyko, kai policininkai greitkelyje sustabdė nuo narkotikų apsvaigusį „Porsche“ vairuotoją. Šalikelėje į automobilius rėžėsi vilkikas.

Baisi avarija Melburno rytuose besidriekiančiame greitkelyje įvyko trečiadienio pavakarę. Pareigūnai sustabdė 40 km/val. greitį viršijusį „Porsche 911“, paaiškėjo, kad jo vairuotojas dar ir apsvaigęs nuo narkotikų, policijai žinomas 41 metų vyras.

Pareigūnams jau ruošiantis areštuoti pažeidėjo sportinį automobilį, į juos įskriejo šalikelėn pasukęs vilkikas. Smarkiai nubloškė policijos automobilį ir dar suknežino pažeidėjo „Porsche“. Keturi pareigūnai žuvo iškart.

„Dabar sunkūs laikai visam pasauliui, o šioms šeimoms, ir Viktorijos policininkų šeimoms, tai didelė tragedija“, – sako Australijos premjeras Scott Morrison.

O štai apsvaigęs pažeidėjas liko nesužeistas – nufotografavęs nelaimės vietą ir pasidalinęs nuotraukomis feisbuke, pėstute nešė kudašių iš nelaimės vietos. Žinoma, buvo sugautas.

„Keturi pareigūnai vakar žuvo dėl žmogaus, kuris chuliganiškai vairavo ir dar turėjo ilgą kriminalinę istoriją – man tai kelia pasibaisėjimą. Ir jis dar paspruko iš įvykio vietos. Jei nevilkėčiau vyriausiojo komisaro uniformos – kalbėčiau kur kas riebesniais žodžiais“, – pasakoja Viktorijos vyriausiasis komisaras Graham Ashton.

Tai daugiausiai pareigūnų gyvybių vienu metu pareikalavusi nelaimė Australijos Viktorijos valstijoje. Tyrėjai taip pat aiškinasi, ar vilkiko vairuotojas į pareigūnus įsirėžė netyčia.

Tuo metu Turkijoje, Stambule stebėjimo kameros užfiksavo kitokią avariją. Tramvajui kelią pastojo per pervažą riedantis keleivinis autobusas. Visa laimė, nei autobuse, nei tramvajuje tuo metu keleivių nebuvo. Vairuotojai sužeisti nesunkiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų