Tragedijos Kaune atomazga: vaikus mirčiai palikusi motina siunčiama už grotų

Už grotų siunčiama motina, savo du mažylius palikusi be priežiūros ir užrakintus namie, kuriuose jie ir žuvo kilus gaisrui. Kauno apygardos teismas neatsižvelgė į motinos gailestį ir nesušvelnino bausmės – moteris kalės 1,5 metų.

Prieš pusantrų metų siaubingame gaisre Tunelio gatvėje žuvusių dviejų mažylių motinai Kauno apygardos teisme jau skelbiamas galutinis verdiktas.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija Kaune. Iš degančio namo išnešti du leisgyviai mažamečiai

Prieš pusmetį žemesnės instancijos teismas ją pripažino kalta per neatsargumą pražudžius du savo vaikus – tąkart palikti vieni, užrakinti, be jokios galimybė ištrūkti iš liepsnoti pradedančio namo, dūmuose užtroško vos dvejų mergytė ir penkerių berniukas.

Nuteistoji sprendimą skundė, tačiau bausmės išvengti jai nepavyko, teismas jos apeliaciją atmetė. Moteris pusantrų metų praleis už grotų.

„Ikiteisminio tyrimo metu surinktų ir teisminio nagrinėjimo metu pateiktų duomenų kontekste galima drąsiai teigti, kad jokių nuteistosios atsakomybę švelninančių aplinkybių nenustatyta, priešingai jos veikos pavojingumo laipsnis yra labai aukštas. Ji nedirbanti, nuoširdaus galėjimosi ji nedemonstravo“, – sako prokurorė Renata Oželienė.

Iki šiol visada dalyvavo teismo posėdžiuose, nors ir vengė žiniasklaidos dėmesio, o štai išklausyti lemiamos nutarties moteris neatvyko.

Teismo neįtikino moters prisipažinimas ir gailestis.

Pasak prokurorų, nuteistoji prisipažino tik priremta įrodymų.

Moteris pagimdžiusi keturis vaikus, tačiau kitų dviejų neaugina, dar vieną dukrą paliko vos gimusią ligoninėj ir nesidomėjo ja, o štai vyresnis sūnus pats pasiprašė į globos namus – jam moteris turės sumokėti trimis tūkstančiais eurų įvertintą žalą netekus broliuko ir sesutės.

Juos kaip paaiškėjo moteris dažnai palikdavo vienus ir užrakintus nakčiai, nors žinojo, kad name stovinti krosnelė yra netvarkinga ir gresia realus pavojus.

REKLAMA

„Iš pradžių ji teigė, kad niekad nepaliko vaikų vienų ir visuomet buvo namuose, tik šį kartą, nes jai reikėjo eiti į banką. Tačiau mes surinkome įrodymus nepaneigiamus, jog nuolat nakties metu ji išeidavo ir tų kartų buvo dešimtys“, – teigia R. Oželienė.

Į įkalinimo įstaiga moteris turi būti nugabenta artimiausiu metu. Tuomet ir paaiškės ar į teismą šiandien neatvykusi moteris tik nesumanė slėptis nuo teisėsaugos.

Daugiau naujienų stebėkite TV3 žiniose:


Rašyti komentarą...
D
Dalija
2019-11-15 20:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik pusantrų metų? Vaikų - nėra, žuvo.
Atsakyti
-1

D
Dangutė
2019-11-15 21:32:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl mūsų teismai tokie gailestingi žmogžudžiams? Kaune moteris tik ranka sudavė drausmindama vaiką ir ilgai buvo tampoma po teismus. Šita gi sudegino savo vaikus ir tik tokia bausmė ? Kažkas negerai, turėtų bružaitei į kompaniją keliaut.
Atsakyti
0

t
tu
2019-11-15 20:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar turek tiek drasos-skusti!Sedeciau iki gyvos galvos, jei man taip, nebutu del ko gyventi....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų