Tragedija Šalčininkų rajone: jaunuolis suvažinėjo savo motiną – įpūtė bene 2,5 promilės

Girtas jaunuolis automobiliu pervažiavo savo motiną. Po mašinos ratais gulinčią moterį gelbėti atskubėjo kone visos specialiosios tarnybos: policija, medikai, gelbėtojai, atvažiavo net pasieniečiai. Deja, 49-erių moters išgelbėti nepavyko. Ją pražudžiusį sūnų policija uždarė į areštinę.

Pasienio zonoje vėlai vakare tamsoje girtas jaunuolis su „Audi“ pervažiavo savo motiną. Nelaimė įvyko Šalčininkų rajone, netoli Dieveniškių esančiame Smališkių kaime.

Pranešimą, kad „Audi A6“ namo kieme užvažiavo ant moters specialiosios tarnybos gavo kiek prieš 23 valandą. Kai įvyko nelaimė jau buvo sutemę. Į tamsoje skendintį kaimą atlėkė gelbėtojai, vieni pirmųjų įvykio vietoje pasirodė ir pasieniečiai. Moterį jie rado gulinčią po automobiliu.

Mašiną gelbėtojai, padedami pasieniečių, pakėlė domkratais, ištraukė moterį. Deja, medikai netrukus konstatavo, kad 49-erių metų moteris nebegyva. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdėjo jos sūnus. Mamą pražudžiusį 25-erių metų jaunuolį sulaikė policija.

Vaikinas įpūtė kiek mažiau nei pustrečios promilės. Vien už vidutinį girtumą galėtų būti iškelta baudžiamoji byla. Girtam vairuotojui, pražudžiusiam žmogų, gresia 10 metų kalėjimo. Vaikinas greičiausiai bus teisiamas dėl mirtimi pasibaigusio eismo įvykio, o ne dėl žmogžudystės.

Aiškėja, kad jaunuolis mamą pervažiavo ne atbulas įvažiuodamas į kiemą, o bandydamas iš jo išvažiuoti. Automobilis ant moters užvažiavo priekiu: vairuotojo motina buvo priekyje ir pateko po priekiniais ratais. Gali būti, kad motina norėjo sustabdyti mašiną ir neleido girtam sūnui važiuoti. Tačiau tai dar aiškinasi tyrėjai, gali paaiškėti ir kitos aplinkybės.

Teisėsaugininkams 25-erių metų įtariamasis nėra pažįstamas, į policijos akiratį jis anksčiau nebuvo patekęs.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-09-14 06:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis tyčia ją suvažinėjo,nes mama neleido išvažiuoti.Jis papraščiausia buvo girtas.Nes kitaž ir būti negalėjo.
Atsakyti
0

I
Irgi msma
2021-09-14 07:21:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baust ir be gailesčiu ! Kad ir girtas bet vargu ar gailėsis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų