naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus sulaukė neeilinio prašymo – įrodyti, kad vyrai yra reikalingi. Į gelbėtoją kreipėsi Daiva, kuri teigė, kad žmonės taip, kaip ji, šiais laikais jau negyvena. 

TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus sulaukė neeilinio prašymo – įrodyti, kad vyrai yra reikalingi. Į gelbėtoją kreipėsi Daiva, kuri teigė, kad žmonės taip, kaip ji, šiais laikais jau negyvena. 

REKLAMA

Tik pakvietusi į namus moteris Žilvinui parodė įlūžusias vieno kambario grindis, kurios buvo tokios supuvusios, kad viskas tiesiog nugarmėjo į rūsį. 

„Atsikėliau, padėjau koją ir viena lenta prie lovos įlūžo. Tada jau pasidarė baisu ir dar vienoje vietoje atsivėrė terpė, pagalvojau, kad gero nelauk. Atsivėrė viena lenta, kita ir grįžusi iš darbo pamačiau tokį vaizdą“, – kaip įlūžo grindys pasakojo moteris.

Daiva pernelyg dėl to nesijaudina, nes viską žada susitvarkyti pati, tačiau šiuo metu tokio darbo apsiimti negali, nes Daivai lūžusi ranka.

REKLAMA

„Man durys užsikabino, tada aš įlipau per langą, prie kurio duobė, tada šokau, užsikabinau ir pati nusikeberiojau. Taip skubėjau, nes galvojau, kad mano makaronai prisvils“, – kaip lūžo ranka sakė Daiva.

REKLAMA

Moteris negali nei vandens pasisemti, nei malkų susikapoti, nei prisijungti dujų baliono. Daiva nusprendė, kad naudodama dujų krosnelę ji šildys namus, nes namuose taip šalta, kad miegoti tenka su striuke, tačiau tokia žinia labai nepatiko gelbėtojui.

„Mes jums patartume taip nedaryti, nes šiame kambaryje, kaip ir kituose, yra baisi netvarka, todėl mes nusižengtume visoms priešgaisrinėms apsaugos taisyklėms. 

Čia visur kažkokie kailiniai gaminiai, tai, jei pūkas nusileis ant jūsų dujinės plytelės, mieloji, kiek čia voratinklių, jei vienas naktį nusileis, tai užsiliepsnos visas kambarys. <...> Mes neleidžiame jums šių patalpų kūrenti dujine plytele“, – moteriai bandė paaiškinti Žilvinas Žitkus.

REKLAMA

Po tokio patarimo Daiva puolė į ašaras, nes kito sprendimo ji nematė. 

„Kokie namai, tokia ir tvarka“, – teigė moteris.

Gelbėtojas nusprendė moteriai padovanoti naują šildymo įrankį, tačiau viską pati daryti įpratusi Daiva negalėjo ramiai stebėti, kaip Žilvinas jį konstravo, todėl tuo metu ji domėjosi ją aplankiusiais vyrais.

„Kvepia, labai tvarkingas vyras“, – arčiau priėjusi prie Žilvino sakė Daiva.

„Nečiupinėkite manęs, aš turiu žmoną“, – atsakė Žilvinas.

Daiva po tokios reakcijos visai nepasimetė.

„Jėzau, aš gi kelnių nemaunu“, – sakė moteris.

Moterį sudomino ir operatorius.

„O tu, operatoriau, vedęs, ar ne?“, – pasiteiravo Daiva. 

Žilvinas pas Daivą apsilankė ir dar po kelių dienų, ir tą kartą kartu atsivežė miestelio seniūną.

Visą situaciją pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų