žilvinas žitkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žilvinas žitkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žilvinas žitkus“.

Po 11 metų pasirodęs tėvas nori auginti sūnų – mama mano, kad taip siekiama išvengti skolų

Moteris visiškai sutrikusi – po 11 metų netikėtai atsirado jos vaiko tėvas. Šis sako, kad nori paimti berniuką iš motinos ir auginti jį savo šeimoje. Tačiau pirmiausia reikės atlikti DNR tyrimą ir įrodyti, kad vyras iš tiesų yra tėvas. Dėl to jis kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Žilviną Žitkų. Po 11 metų nebendravimo su buvusia širdies drauge ir sūnaus mama, vyras pasiryžo pradėti rūpintis savo atžala. Tačiau pirma jis nori išsiaiškinti, ar tikrai yra biologinis vaiko tėvas.
2024-04-29

Sauliaus gyvenimas slysta jam iš po kojų – savaitę gyvena automobilyje

Sauliaus mylimoji griežtai užtrenkė jam namų duris. Vyras savaitę gyvena automobilyje ir galiausiai suprato, kad nori keistis ir gydytis nuo priklausomybės alkoholiui. Padėti grąžinti Sauliaus gyvenimą į vėžes nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Saulius automobilyje gyvena jau savaitę. Anot vyro, jis pats nepajuto, kaip jo gyvenimas pradėjo ristis žemyn, o sustoti niekaip nepavyksta. Jis pasakojo, kad piktnaudžiauti alkoholiu pradėjo po sesers mirties. „Negaliu sustoti.
2024-04-25

Kęstutis įsivėlė į meilės penkiakampį – dabar jo mylimoji turi priimti galutinį sprendimą: „Dėl jos kovoju 7 metus“

Sudėtinga meilės drama, kuri yra net ne trikampis, o penkiakampis. Su tokia realybe gyvena Kęstutis. Jis trokšta tik vienos – Kristinos, bet turi, kaip pats vadina, ir atsarginį variantą – Eugeniją. Tačiau viskas yra Kristinos rankose, mat ji taip pat renkasi tarp dviejų vyrų.  Sudėtingą istoriją bandė išpainioti „TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. „TV pagalbos“ gelbėtojus iškvietė Kristina, tik kai atvyko į namus nurodytu adresu, Žilviną pasitiko Kęstutis.
55 2024-03-20

Išgirdęs, kaip motina elgėsi su vaikais, Žilvinas Žitkus nesulaikė ašarų: „Kartais sunku patikėti...“

Kartais netinkamas gyvenimo būdas atneša tokias pasekmes, už kurias negali atleisti net vaikai. Po viso gyvenimo, praleisto vaikų namuose, jaunuolis grįžo pas močiutę, bet ne pas mamą, o tai, ką močiutė papasakojo Žilvinui Žitkui, gelbėtoją pravirkdė.   Močiutė atskleidė, kad vaikai iš motinos buvo atimti ne šiaip sau – moteris visą gyvenimą buvo ir yra priklausoma nuo alkoholio. Kai berniukas dar buvo mažas, ji savo sūnų paliko anytai, o ši tuo metu net nežinojo, kaip juo rūpintis.
97 2023-09-05

Tokios kelionės į darbą Žilvinas Žitkus nesitikėjo: negalėjo patikėti, kad daugiau niekas nenutarė padėti

Kartais galimybė atlikti gerą darbą pasitaiko visai netikėtai. Taip nutiko ir TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojui Žilvinui Žitkui, kuris cheminėmis medžiagomis besisvaiginančio jaunuolio nusprendė nepalikti bėdoje.  Gelbėtojas teigė, kad pakeliui į darbą jo dėmesį atkreipė siūbuojantis jaunuolis, kuris rankose laikė tarą, pripildytą toksiško skysčio.
146 2023-03-28

Tokio iškvietimo Žilvinas Žitkus nesitikėjo: „Nečiupinėkite manęs, aš turiu žmoną“

TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus sulaukė neeilinio prašymo – įrodyti, kad vyrai yra reikalingi. Į gelbėtoją kreipėsi Daiva, kuri teigė, kad žmonės taip, kaip ji, šiais laikais jau negyvena.  Tik pakvietusi į namus moteris Žilvinui parodė įlūžusias vieno kambario grindis, kurios buvo tokios supuvusios, kad viskas tiesiog nugarmėjo į rūsį.  „Atsikėliau, padėjau koją ir viena lenta prie lovos įlūžo.
462 2023-03-10

Žilvino Žitkaus namuose – ukrainiečių šeima: mergaitės garsų vyrą vadina tėčiu

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis. Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi.
2023-02-06

„TV Pagalbos“ gelbėtojas Žitkus baisisi tuo, ką mato Lietuvos kaimuose: gaila tik dėl vieno

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis. Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi.
2023-02-02

„TV Pagalbos“ gelbėtojas Žitkus prakalbo apie nevaisingumą: jo žodžiai veria širdį

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis. Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi.
2023-01-31

Vilnietis džiaugėsi vandens riešutų derliumi: anksčiau juos augindavo didikai

Jei jums kas nors pasiūlytų plaukti į ežerą rinkti riešutų, tikriausiai nustebtumėte. Bet tai įmanoma, jei savo vandens telkinyje auginate prieš kelis šimtus metų išnykusį, Lietuvos didikų labai mėgtą ir vertintą vandens riešutą. Kaip tik tokį augalą savo ežere užveisė vienas vilnietis ir pagaliau sulaukė gausaus vandens riešutų derliaus. „Kodėl dingo, niekas nežino netgi mokslininkai. Kažkada Radvilų didikai augino prie Biržų Kilučių, Veprių ir Švėnos ežeruose.
REKLAMA
REKLAMA

Gelbėtojas Žitkus tokį iškvietimą gavo pirmą kartą gyvenime: pamatęs senolę negalėjo nepadėti

TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus sulaukė netikėto iškvietimo. Vyras pripažino, kad per 10 metų toks iškvietimas jam pasitaikė pirmą kartą, tačiau nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad problema visai kita. Ž. Žitkus pasakojo, kad paskambinęs vyras pageidavo išvežti jo žmoną.
2022-09-18

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas paminėjo ypatingą dieną: 1 akimirkos nepamirš niekada

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus birželio 10 dieną atšventė savo 49-ąjį gimtadienį. Šią ypatingą dieną vyras prisimins dar ilgai, nes, kaip pats sako, šventė buvo išties išskirtinė. Kartu su juo gimtadienį šventė ne tik mylima žmona ir dukrelė, bet ir pas vyrą apsigyvenusios ukrainiečių šeimos. Šiek tiek atslūgus gimtadienio emocijoms, vyras sutiko šventės akimirkomis pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
85 2022-06-14

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas nėrė į naują veiklą: atvykti kviečia visus

„TV pagalbos“ veidas Žilvinas Žitkus savo pomėgį žvejoti pavertė verslu ir padeda lietuviams pildyti savo svajones sužvejoti įspūdingą laimikį. Naujienų portalui tv3.lt gelbėtojas Žilvinas papasakojo, kokios pramogos laukia atvykusių bei atskleidė, kas labiausiai palietė širdį.
2022-05-20

Meilės trikampis virto grumtynėmis – pasiraitoti rankoves teko ir Žilvinui Žitkui

Ištekėjusi 7 vaikų motina palūžo nuo sunkios kasdienybės ir išsikraustė gyventi pas meilužį Joną. Tačiau moters vyras Algirdas ir vyriausias jų sūnus užkūrė Jonui tikrą pirtį ir esą neduoda ramybės. Į verdančio konflikto centrą papuolė ir jo spręsti nuvykęs „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Ištikimi „TV Pagalbos“ žiūrovai šios istorijos herojus jau pažįsta. Jau anksčiau pasakojome apie tai, kaip Jonas sutiko ištekėjusią moterį, ją įsimylėjo ir išviliojo iš šeimos.
2022-04-21

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Kūčių neįsivaizduoja be 1 dalyko: jį perėmė iš tėvų

Kalėdos yra ypatingas metas ir jo laukia visi be išimties – ir maži vaikai, ir suaugę žmonės. „TV pagalbos“ veidas Žilvinas Žitkus papasakojo, kokios nuotaikos pasitinkant Kalėdas vyrauja jų namuose ir atskleidė, vieną įsimintiniausių savo vaikystės akimirkų.
2021-12-07

„TV pagalbos“ žvaigždė patyrė paauglio išpuolį: taip nebūna net iškvietimuose

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus Joninių dienos išvakarėse šalia taromato patyrė išpuolį, kokių nebūna ir laidos iškvietimų metu. Apie šį nemalonų incidentą Žilvinas sutiko papasakoti naujienų portalui tv3.lt. Trečiadienį, prieš pietus, Žilvinas važiavo į darželį pasiimti dukrelės, nes popiet su šeima planavo vykti į sodybą. Bet prieš tai jis nusprendė nuvežti butelius į taromatą. Atvykęs prie „Maximos“ Antakalnio gatvėje, Vilniuje, vyras pamatė, kad du vyrai apsižodžiuoja.
2021-06-23

„TV pagalbos“ žvaigždei Žilvinui ši diena ypatinga: atskleidė didžiausią svajonę

Birželio 10 dieną „TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas mini ypatingą dieną – šiandien jam sukako 48-eri. Vyras sako, kad jam gimtadienis tai diena, kai imi apmąstyti, ką spėjai padaryti, o kas dar ateityje. Tačiau Žilvinas kuklinasi ir sako, kad sau linkėtų vos poros dalykų, kurie yra patys svarbiausi. Ketvirtadienio rytą nusileidus į svetainę Žilvino laukė maloni staigmena – pirmajame namų aukšte jo laukė žmona Ramunė ir dukrelė Mila, o jų rankose – tortas su žvakutėmis.
2021-06-10

Kaimynų karas tęsiasi jau dvejus metus: draugystę sugriovė dingęs bidonas

Ilgai trukusi draugystė su kaimynais nutrūko, kai šie, pasak Taisijos, pasisavino jos bidoną. Konfliktą užglaistyti bandė laidos „TV Pagalba“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Garbingo amžiaus sulaukusi Taisija pasakojo niekada nesitikėjusi, kad gyvenimo saulėlydyje jai teks patirti tokių nemalonumų. Pasak moters, viskas prasidėjo, kai kaimynai pasiskolino jos bidoną ir negrąžina iki šiol. „Jis litais virš 200 kainavo“, – dėl praradimo sielojosi moteris.
2021-02-20

Badaujantis Petras pagalbos sulaukia tik iš kaimynų: prie skurdo privedė paskola

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi ponia Irena, kurios kaimynas Petras jau kurį laiką badauja. Kas privedė vyrą prie tokio skurdaus gyvenimo ir kaip galima jam padėti, aiškinosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Apie badaujantį kaimyną Irena sužinojo eilinį kartą nešdama maisto likučius paukščiams. Tai pastebėjusi jos kaimynė ėmė ją drausminti, sakydama, kad ši geriau maitintų ne varnas, o skurstantį Petrą.
2021-02-13

Padysnio hidroelektrinė tvenkinį baigia paversti dumblina bala

Netoli Ignalinos yra tokia Padysnio hidroelektrinė. Sovietinės inžinerijos stebuklas. Prieš 60 metų paleistos elektrinės pajėgumų pakakdavo šešiems aplinkiniams kaimams. Dvi elektrinės turbinas vanduo suka iki šiol, tačiau aplinkiniai kaimai sunykę, tad elektra keliauja į bendrą šalies tinklą. Dieną, kai buvo filmuojama TV3 laida „Žalioji byla“, elektrinė veikė tik vieno kilovato pajėgumu. Tiek nepakaktų net ir skalbimo mašinai.
2020-10-30

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žitkus kviečia protestuoti: „Sutryptas ne tik tikėjimas, bet ir pasitikėjimas“

„TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus kreipėsi į Lietuvos visuomenę ir kviečia neabejingus piliečius į žvejų mėgėjų organizuojamą protesto akciją Klaipėdos kruizinių laivų terminale. Portalo tv3.lt redakcijai siųstame laiške ir vaizdo kvietime Žilvinas Žitkus plačiau paaiškino, kaip ir kodėl kviečia Lietuvos piliečius atkreipti dėmesį į žvejybos tinklais problemą.

Į eterį grįžta „24 valandos“ su G. Leškevičiumi

Į LNK televizijos eterį grįžta stulbinamo populiarumo sulaukusi laida „24 valandos”. Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugins LNK televizijos žiūrovus. Prie šio socialinio projekto vairo stos didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas Giedrius Leškevičius.
2013-09-30

„Fronto“ rinkimų sąraše – socialistai, buvę socdemai ir „darbiečiai“

Iš Lietuvos socialdemokratų partijos pašalinto Algirdo Paleckio vadovaujamos partijos „Frontas“ rinkimų sąrašo pagrindą sudaro buvę kitų kairiųjų partijų nariai. Be to, kas devintas šio sąrašo kandidatas yra Socialistų partijos narys. Ketvirtadienį „Frontas“ Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė kandidatų daugiamandatėje ir 62 vienmandatėse apygardose sąrašus.
Į viršų