Tiesioginio eterio metu Mikutavičius neištvėrė – išėjo iš studijos

Penktadienio vakarą vykęs šventinis „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertas nepaliko abejingų. Aštuonios jautrios vaikų istorijos suvirpino ne vieną širdį, o viena jų labai stipriai paveikė ir Marijoną Mikutavičių, kuris nesulaikė savo emocijų ir nusprendė išeiti iš studijos.

Devynmetis vilnietis Karenas – puikiai pažįstamas portalo tv3.lt skaitytojams. Tūkstančius žmonių sujaudino siaubinga nelaimė, kai viešnagės pas senelius metu, tuomet dar aštuonmetį berniuką iki sąmonės netekimo sukandžiojo jų kieme buvęs šuo. Vaikui prireikė 6 valandas trukusios sunkios operacijos, o nelaimės padarinius jis jaučia iki šiol. 

Visą Kareno istoriją galite skaityti čia. 

Pamatęs vaizdo siužetą apie Kareną ir akis į akį susitikęs su jo mama Jekaterina, M. Mikutavičius nei iš šio, nei iš to ėmė ir išėjo iš „Išsipildymo akcijos 2020“ studijos. Su Jekaterina kalbėtis liko Renata Šakalytė-Jakovleva.

Po kelių pasirodymų ir dar vienos jaudinančios istorijos apie sunkiai sergantį Arijų vos ašaras tramdanti Renata pagaliau paklausė Marijono, kodėl jis nusprendė išeiti iš studijos. 

„Aš pasakysiu tau, Renata, sąžiningai. Aš gal nelengvai pravirkdomas, bet aš nesu stiprus žmogus. Aš nežinau, ar tai yra negera ir negražu, aš tiesiog bijau blogų dalykų ir man jie baisūs. Aš krūpčioju, aš sunkiai kai kuriuos dalykus pernešu, todėl kartais gal sąmoningai bėgu nuo to, nes aš žinau, kad koncentracija sunkių istorijų per vakarą yra labai daug. 

Mano vaikas pirštus prisivėrė viso labo ir aš dienai susigadinau nuotaiką, nes man baisu. Ir kai aš matau visas tas istorijas... Čia yra šūdų krūva realiai – taip neturi būti. Aš nežinau, ar mes galime jas natūraliai pakelti, ir aš bandau suvokti tuos žmones, kurie su tuo susiduria kiekvieną dieną. Aš nesuvokiu, kaip jie tai pakelia“, – į Renatos klausimą atsakė Marijonas.

REKLAMA

Tuo metu išgirdusi Marijono atsakymą Renata jam nuoširdžiai padėkojo.

„Marijonai, ačiū tau, kad tu pasakei, nes mes esame tik žmonės, mes irgi čia sėdime dėl to, kad mums rūpi, dėl to, kad mes žmonės. Kad ir kaip kartais reikia mums šypsotis, tai neišeina. Bet toks yra tas gyvenimas ir mes darome viską, kad jis būtų lengvesnis tiems, kam šiandien jis yra sunkus“, – su ašaromis akyse kalbėjo R. Šakalytė-Jakovleva.

Visą šį už širdies griebiantį epizodą pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:

Portalas tv3.lt primena, kad „Išsipildymo akcijos 2020“ metu žiūrovai dosniai tiesė pagalbos ranką – vien koncerto metu buvo paaukota daugiau nei 263 tūkst. eurų, o susumavus dar iki koncerto paaukotus pinigus iš viso surinkta daugiau nei 385 tūkst. eurų. Suma yra išties įkvepianti ir verčianti tikėti stebuklais.

Visą „Išsipildymo akcijos 2020“ paramos koncertą žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
P
Pupa
2020-12-14 20:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimūnai, milijonieriai , gal jūsų širdis suvirpins , berniuko nelaimė, juk ne vienas miegat ant pinigų maišo..
Atsakyti
-29

M
M
2020-12-14 22:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek neseniai buvo paviesinta milijardieriu,turinciu ne milijonus,o milijardus.Tai sušelpkite,paaukokite vaikams.O tai dabar ubagas,ubaga šelpia.Kur tie turtuoliai?nes turtai sunesti tautieciu.
Atsakyti
-29

K
Kamilė
2020-12-14 21:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu. Negi gaila kelis tūkstančius iš to maišo išimti?
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (116)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų