Tauragėje rasti 27 šunys – be balso: jo galėjo netekti žiauriu būdu

Išaiškintas dar vienas galimai nelegalus veislynas, šį kartą Tauragėje. Gyvūnų globėjų iškviestiems policininkams veislyno savininkė ilgai neatidarė savo durų, o kai jas atvertė, pareigūnai išvydo pertvara užtvertame kambaryje net 27 šunis. 15 jų dar visai mažyčiai, mintantys motinos pienu. Labiausiai visus šokiravo, kad šunys nelojo, gyvūnų globėjai įtaria, kad veislyno savininkė galėjo keturkojus nutildyti ypač žiauriu būdu.

Gyvūnų prieglaudos savanorės vieną po kito į savo namus neša bišonų veislės šunis. 27 šios bei kitų veislių keturkojai į jų namus atkeliavo iš galimai nelegalaus veislyno Tauragėje. Dalis šunų dar visai maži, išalkę mėgaujasi mamos pienu. Pas savanores į namus iškeliavo 15 jauniklių su mamomis. Kiti iš veislyno paimti šunys nuvežti į prieglaudą.

Tiesa, nė viena kalytė neloja. Gyvūnų globėjai baiminasi, kad siekdama pinigų ir vengdama nereikalingo dėmesio, veislyno savininkė pasielgė ypač žiauriai.

„Visi šunys keistomis aplinkybėmis be balso. O tai gali reikšti, kad yra pakirptos balso stygos. Kad kaimynai negirdėtų, kad yra daug šunų bute“, – sako prieglaudos savanorė Diana.

Būrys pudelių ir jorkšyrų džiaugiasi žmonių draugija, šokinėja, tačiau neloja, leidžia tik keistus garsus.

„Žiojasi, bet neloja. Kaip ir loja – burnytė būna pradaryta, bet neloja, balso nėra“, – pasakoja prieglaudos „Būk mano draugas“ vadovė Galina Kučinskienė.

Maža to, nors šunys neapėję parazitais, nei nusėti žaizdomis, tačiau labai sulysę.

„Šuniukas labai plonutis, vieni griaučiai. Nežinau, dar kol kas neištyrėm, bet vieni kauliukai, vieni kauliukai, truputi pridengti vilnelė ir viskas. Per plonas irgi šuniukas, yra biznis, bet ne meilė gyvūnams“, – teigia G. Kučinskienė.

Apie galimai nelegalų veislyną gyvūnų mylėtojai sakė sužinoję dar nuo rugsėjo. Kad Tauragėje toks yra, išgirdo iš vietinių. O imtis veiksmų paskatino pasiteisinęs senas posakis – pasakyk, kas tavo draugai ir aš pasakysiu kas tu.

REKLAMA

„Jų draugų ratas. Pastebėjom, kad bendrauja su visais nelegalais daugintojais, su kuriais mums jau teko susitikti“, – kalbėjo Diana.

Tad gyvūnų mylėtojai iškvietė policiją. Anot pareigūnų, galimai nelegalaus veislyno savininkė net uniformuotiems policininkams ilgai nedarė durų.

„Nuvykus minėtu adresu, ilgai teko belsti į galimai nelegaliai dirbančio gyvūnų veisėjos buto duris, tačiau po ilgų įkalbinėjimų ir prašymų, moteris sutiko jas atverti“, – sako Tauragės policijos atstovė Lina Banienė.

Išskirtinius kadrus, ką bute aptiko policininkai galite pamatyti viršuje esančiame TV3 Žinių reportaže. Vaizdą fiksuoja ant jų liemenių pritvirtintos vaizdo stebėjimo kameros. Pertvara atitvertame kambaryje šokinėja kelios dešimtys šunų.

Tolimesnį iš galimai nelegalaus veislyno paimtų šunų likimą spręs teismas. Prieglaudos savanoriai tikisi, kad neteks keturkojų grąžinti veisėjai, kaip, kad nutiko Jonavos rajone.


Rašyti komentarą...
s
san
2021-02-24 20:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
idomus istatymai lietuvoj - jei bobuliukas parduoda savo augintu petrazoliu pluosteli uz 50 centu - baudzia - ale prekyba. mokek mokescius. galim pagalvot kad is pensijos imanoma isgyvent. o jei nelegalus vieslynas kankina gyvunus, zaloja - uzdirba tuuuukstancius.. jokiu mokesciu. ir visiem gerai. dar ir teismas palaimina zalojamu gyvunu grazinima sadistams. fantastika. lietuva - stebuklu salis. ...
Atsakyti
-1

D
DALIA
2021-02-24 20:41:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galima taip ziauriai elgtis su suniuku juk jis draugas?Tegul taip pasielgia su zmogum,kuris bjauriai zaloja?
Atsakyti
-3

d
dalia
2021-02-24 20:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ziaurus elgesys suo tai draugas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų