Sumo meistrui – vos dešimt: jau sveria 85 kg, bet planuoja priaugti dar 20 kg

Dešimtmetis sumo meistras sugeba nugalėti keleriais metais už save vyresnius varžovus. Berniukui padeda ne tik talentas, bet ir svoris. Jis sveria 85 kilogramus ir per ateinančius dvejus metus planuoja priaugti dar 20.

85 kilogramus sveriantis Kyuta už savo bendraamžius beveik dvigubai didesnis, o kovų ringe jis lengvai įveikia net ir šešeriais metais vyresnius berniukus. Dešimtmetis jau dabar didžiuojasi pasaulio čempiono titulu.

„Man smagu įveikti vyresnius“, – sako imtynininkas Kyuta.

„Kai buvo darželyje, nuvedžiau jį į sumo ringą. Jis laimėjo turnyrą, nors prieš tai nieko nemokiau. Sumo imtynėms reikia talento ir jis tą talentą turi“, – pasakoja tėtis Taisuke Kumagai.

Visgi kad išsilaikytų aukštumose, riekia įdėti daug darbo. Dešimtmetis treniruojasi šešis kartus per savaitę, lanko baseiną, specialiais pratimais lavina lankstumą ir greitį, kurie labai svarbūs sumo sporte. Svarbi ir dieta. Kasdien Kyuta suvartoja iki 4000-ių kalorijų, išgeria po litrą pieno, o labiausiai mėgsta kirsti didkepsius. Kad galėtų grumtis su profesionalais, jam per ateinančius dvejus metus reikia priaugti dar 20 kilogramų.

„Jo talentas išskirtinis. Be to, berniukas labai sunkiai dirba, o jį tėvai palaiko. Manau, jo laukia labai įdomi ateitis“, – teigia treneris Shinichi Taira.

Kyuta svajoja pelnyti Japonijoje labiausiai vertinamą imtynininko titulą – tapti jokozuna.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (187)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų