Snieguolė gaisre neteko savo 3 mažamečių vaikų: po tragedijos nusisuko net artimiausi žmonės

Šių metų kovo mėnesį Anykščių rajone gyvenančią daugiavaikę motiną ištiko didžiulė tragedija. Gaisras pasiglemžė net tris mažamečius Snieguolės vaikus, o taip pat žuvo 20-metė Snieguolės sūnaus mergina. Paaiškėjo, kad ugnis socialiniame būste įsiplieskė dėl netvarkingos krosnies, o tragiškos nakties prisiminimais moteris gyvena iki šiol. Apie šį be galo skaudų ir jos gyvenimą pakeitusį įvykį moteris ryžosi prabilti „TV Pagalbos“ studijoje.

Budrių kaime liepsnos pasiglemžė vos septynių mėnesių Snieguolės dukterį ir du jos 8 bei 6 metukų broliukus. Prieš dvejus metus seniūnija šio namo gyventojams buvo parūpinusi dūmų detektorius, tačiau, ar lemtingą naktį jie veikė, nežinia. Mat dažnai išsikrovus elementams žmonės pamiršta juos pakeisti. Vaiko teisių tarnybos specialistams daugiavaikė šeima buvo žinoma. Bet, sakoma, negirtavo. 

Po šios nelaimės Snieguolė tikina patyrusi dar vieną smūgį – nuo jos sunkiausiu gyvenimo momentu nusigręžė mama Angelė. Moteris pyksta ant dukros, kam ši prieš nelaimę buvo susiradusi 20-imt metų už save jaunesnį draugą, savo sūnaus klasės draugą. Esą dėl tokių Snieguolės santykių galvą kraipė visa jos šeima ir nuo jos net nusigręžė.

„Koks jis draugas? Tavo sūnaus metų ir dar jaunesnis už sūnų. Jis niekuom nesirūpino ir už sūnų jaunesnis, kur tai matyta, aš neįsivaizduoju“, – ant Snieguolės pyko jos mama, kuri kaltę dėl nelaimės verčia buvusiam jos mylimajam.

Jaunas vyras dar mėgino pulti į ugnį gelbėti vaikų, bet tik stipriai apdegė rankas. Dar vienas moters paauglys sūnus išsigelbėjo išlipęs pro pirmo aukšto langą. O jo draugei rasti išėjimo taip ir nepavyko. 

Nusisukus visai šeimai Snieguolę labiausiai palaikė jos brolis Mantas, kuris niekada nepriekaištavo seseriai dėl santykių su perpus jaunesniu mylimuoju. Vyras pasakoja, kad po nelaimės jie kaip brolis ir sesuo tapo artimi kaip niekada, o jis iki šiol pyksta ant savo mamos, kam ši jo neaugino ir net išsižadėjo.

„Nes į mamą neatsiremsi...Manęs ji buvo atsisakiusi ir aš pats mačiau tą teismo sprendimą. Aš nuoskaudų visada turėsiu“, – savo seserį tragedijos fone užstojo Mantas.

Visą istoriją išklausiusi „TV Pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė neslėpė apmaudo dėl tokių šeimos santykių ištikus nelaimei.

„Išties, tai ką patyrė Snieguolė, ką ji išgyveno ir visa jos šeima, yra turbūt vienas baisiausių dalykų, koks gali atsitikti žmogaus, mamos gyvenime. Bet, kaip sako, gyvas juk į žemę nesulysi. Lieki gyventi toliau su tuo skausmu ir su ta širdgėla. Ir nieko nėra skaudžiau, kai tavo mylimi, artimi žmonės net po tokių tragedijų nesutaria, pykstasi, laiko nuoskaudas. Ko gero reikia pamiršti tuos dalykus“, – šeimai patarė R. Šakalytė.

Visą Snieguolės ir jos šeimos narių pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
V
Valdemaras
2021-10-11 20:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa esme : Snieguolei taip sunieztejo , kad tiko ir sunaus amziaus vyras?, o per valkatavima truko laiko ir socialinio busto krosni pasiremontuot !? Gaila, kad per tokias lervas zusta vaikai .., bet tos barakudos dar isgyvena ?? .. DIEVE- AR TAI TEISYBE !!
Atsakyti
-13

P
Pazystama
2021-10-11 21:30:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ko noret is tokios seimos kai pati motina pagimdzius 8vaikai 7tevai vaiku o kad vaikus skirdavo tai tikrai net viena sunu paliko likimo valei kai motinos namai sudege pati pasiemus dukra viena persikrauste kavarskan o ta vaika paliko kaip nori taip gyvenk tai tas nabagas neistvere be vietos niekam nereikalingas ir pasikore vat ir seimynele o kad uzpykus pati mama savo vaikam valgyt neduodavo kas pazysta sita seimynele tikrai daug papasakotu
Atsakyti
-1

g
gal
2021-10-11 21:58:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
maziau reiketu orgiju, tai ir nelaimiu maziau bus, kazkokia neadekvati, gyvena su vaiku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų