• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keliams pasidengus sniegu padaugėjo ir eismo įvykių. Štai Šiaulių rajone nuo kelio nuvažiavo ir iki pusės paniro moters vairuojama „Renault Laguna“.

Keliams pasidengus sniegu padaugėjo ir eismo įvykių. Štai Šiaulių rajone nuo kelio nuvažiavo ir iki pusės paniro moters vairuojama „Renault Laguna“.

REKLAMA

Laimė, vairuotojai pavyko išlipti iš automobilio ir grįžti namo pėsčiomis. Aiškėja, kad moteris neturi jokių automobilio dokumentų ir apskritai teisės jį vairuoti.

Plačiau apie tai – TV3 Žinių reportaže.

Gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos iš tvenkinio Šiaulių rajone bando ištraukti iki pusės panirusią „Renault Laguna“. Policijos pareigūnai teiraujasi, ar mašinoje nėra žmonių.

Štai į tvenkinį įvažiavusi mašina, pareigūnai apšviesdami prožektoriais žvalgosi skenduolio. Kol vyko paieškos, pati įvykio kaltininkė paskambino bendrosios pagalbos telefonu 112. Jai pavyko išsikapanoti iš automobilio ir grįžti namo. Paaiškėjo, kad moteris neturi teisės vairuoti automobilį.

„Esat bausta už be teisių vairavimą?“ – klausė moters.

„Ne, ne, aš pirmą kartą pabandžiau, sakau vairuot moku, nuvažiuosiu“, – teigė moteris.

„Kur čia norėjot važiuoti?“, – toliau klausė moters.

„Į Gruzdžius“, – tikino ji.

Moteris sako, kad stengėsi važiuoti atsargiai. Tačiau apsnigtame kelyje nesuvaldė automobilio. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš negreitai važiavau, vos ant 40-60. <...> Išlipau iš automobilio, kadaruojausi dar ant tos mašinos viršaus, jinai plūduriavo. Plaukt nemoku, dar buvau panirusi. Iš išgąsčio šiaip ne taip įsikabinau kur nuskendus ta mašina į tą turėkliuką“, – tikino moteris.

REKLAMA

Moteriai teko pūsti ir į alkotesterį – paaiškėjo, kad vairuotoja buvo blaivi. 

„Moteriai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už tai, kad vairavo neturėdama tam teisės ir jos padarytas kelių eismo taisyklių pažeidimas apgadino turtą. Taip pat už tai, kad transporto priemonė buvo neįregistruota, kad buvo be techninės apžiūros ir neapdrausta civilinės atsakomybės draudimu“, – teigė Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Kodėl neturint vairuotojo pažymėjimo reikalingas automobilis, moteris policijai neaiškino. Beje, pernai vasarą moteris jau buvo įkliuvusi, kai be teisių vairavo mopedą.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų