Šiaulių pareigūnai antrą parą ieško senjoro: iš namų išeina nebe pirmą kartą

Šiaulių pareigūnai antrą parą su drumais ir net kariuomenės sraigtasparniais ieško iš namų išėjusio 81-erių senolio. Avėdamas tik taip vadinamus kroksus, su baltiniais ir kelnėmis vyras iš namų išėjo vakar dieną. 

„Jis jau nebe pirmą kartą dingstam Dieve brangus, visus sykius išeidavo tenai rasdavo, toj gatvėj rado, ankščiau čia, o dabar ilgą laiką aš jo nemačiau“, – sako kaimynė Aldona Kazlauskienė.

Kaimynė Aldona pasakoja apie dingusį Antaną Lidą. Pasak moters ligotas vyras basomis, tik įsispyręs į kroksus spėriai išėjo iš namų, žmona vyro nebepasivijo.

„Čia ėjo jin, ta moteriškaitė, tai aš paėjau pasižiūrėti link kanalo, dar čia apėjau, bet niekur nesimatė“, – pasakoja kaimynas Antanas Paura.

Šiandien policija tęsė paieška didelę teritoriją žvalgydami dronais. Vakar išėjusio vyro ieškojo kinologai su šunimis, o vakare ir krašto apsaugos sraigtasparnis su termovizine įranga.

„Ir lėktuvai skraidė, Jėzau, galvoju, mano troba didelė, tai man nuvers. Nu čia ieškojo jo, čia su šunim, žmonių pilna, čia su švyturiukais mašinos. Visą vakarą, visą naktį davėsi, be miego. Nu nėra, kur jį rast, kur ieškot“, – teigia A. Kazlauskienė.

Senolį vakar dieną matė kelyje prie Kurtuvėnų. Tačiau daugiau jo pėdsakų nepavyko surasti. Šalia vienkiemyje gyvenanti moteris optimizmu netrykšta.

„Aš tai kitaip nesitikiu, jis yra vandeny kur nors, dėl to, kad čia kur tik eisi, ir ant Rimučių, kada eini keliu prūdai abejose pusėse, ir čia visur kur.  Jeigu jam galva susimaišė, kelio neberanda tai visko galėjo būti“, – kalbėjo Šiaulių raj. gyventoja Stefa.

„Senolis serga senatvine demencija ir iš namų jis išeina nebe pirmą kartą, praėjusiais metais vasario mėnesį, jis irgi buvo išėjęs iš namų nežinoma kryptim“, – sako policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Tą kartą senolį pavyko išgelbėti, jis atsitiktinai buvo pastebėtas nuėjęs 15 kilometrų nuo namų.

Policija ir toliau tęsia paiešką ir prašo visuomenės pagalbos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų