Savo lovoje aptiko meilužę: mano kvapas dar nebuvo išgaravęs

„TV Pagalbos“ studijoje – žmonos ir jos vyro meilužės akistata. Norėdama greičiau išmokėti šeimos paskolas už namą, moteris išvyko dirbti į Vokietiją. Tuo metu namuose Lietuvoje žmonos vietą užėmė meilužė. Nors šeima sugriuvo, žmona ir sugyventinė priverstos gyventi po vienu stogu.

Klaida nepažystamas video

Jolanta su vyru santuokoje išgyveno keturiolika metų, buvo už jį keturiolika metų jaunesnė. Kad namuose vyksta kažkas negero moteris nujautė. Kad tėvas turi kitą Jolantai patvirtino ir jos bei Romo bendras sūnus. Jis netgi drįso nufotografuoti ir mamai nusiųsti nuotrauką, kaip tėvas miega jos lovoje su kita moterimi. 

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Užsienyje dirbančią moterį šokiravo žinia, ką išdarinėja Lietuvoje likęs jos vyras

„Jam gal reikėjo šilumos, o aš išvažiavau su tuo tikslu, kad greičiau sumokėti paskolą, apsišiltinti namą. Nebūčiau aš drįsusi parsivesti, bet kokio meilužio, nors ir geras ešerys man būtų ant meškerės užkibęs, tą ešerį dar būčiau prie slenksčio palikusi“, – piktinsis vyrą praradusi Jolanta.

Vyro neištikimybės įskaudinta moteris iškart ėmė tvarkyti skyrybų dokumentus ir reikalauja išpirkti jos namo dalį.

„Aš galvojau, kad jis manęs niekada neiškeis, bet norėjo turėti ir mane, ir gyventi su kita. Tai kuri būtų buvusi išeiginė, o kuri būtų buvusi naktinė?“ – retorinį klausimą savo vyrui „TV Pagalbos“ studijoje kels išduota moteris.

Ar meilužės ir žmonos akistata padės išspręsti situaciją?

 


Rašyti komentarą...
T
Tai
2019-11-30 18:24:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnyte ta moteris it vyras kausas(alfonsiukas)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų