Sabonis prisiminė karjeros pradžią: nesvajojome apie NBA, norėjome patekti į „Žalgirį"

Legendinis Lietuvos krepšininkas ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis didžiąsias metų šventes sutiko kaip ir daugelis lietuvių – dėl pandemijos žymiai susiaurėjusiame artimųjų rate nei įprastai. Tokios šventės žinomam vyrui primena laikus, kai jis pats rungtyniavo NBA lygoje.

„Nei anksčiau buvo lengva, nei dabar. Kadangi anksčiau aš sportavau, todėl tie nauji metai visada kažkur būdavo praktiškai net ne namuose, nes žaidi ir namie negali net per Kalėdas būti. Dabar kiti vaikai sportuoja, todėl esame nutarę bent vasarą visi susitikti. Kiekvieną vasarą nors savaitei... Šią vasarą buvo grįžęs Domantas, tai buvome visi, praeitą vasarą irgi buvome ir sakėme, kaip bebūtų, savaitę turime susitikti kaip minimum. Nes žiemą neįmanoma, nes jei nuvažiuoji ten, tada kažkas vis tiek lieka Lietuvoje", – pasakojo TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias.

Svaiginanti pergalė Seulo olimpinėse žaidynėse, galingas žaidimas „Žalgiryje“, Ispanijoje ir už Atlanto bei įspūdingas sugrįžimas į Eurolygą Sabonį neabejotinai pavertė pačiu žinomiausiu lietuviu visame pasaulyje. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sabonis prisiminė karjeros pradžią: nesvajojome apie NBA, norėjome patekti į „Žalgirį"

Šiandien geriausias visų laikų Lietuvos krepšininkas neslepia, kad karjeros pradžioje apie tokias karjeros aukštumas nė nesvajojo, o vienintelis jo tikslas buvo vieną dieną apsivilkti žaliai baltus Kauno ekipos marškinėlius. 

„Šiais laikais aš manau, kad pasikeitė gyvenimas ir yra žymiai didesnės galimybės greičiau tuos tikslus pasiekti. Mano laikais tai tikrai aš nesvajojau, kad reikia kažką užkariauti, norėjosi, aišku, žaisti krepšinį, laimėti, o po to viskas eigoje keitėsi ir augo. Dabar vaikinai gali drąsiai svajoti, kad aš noriu į NBA, o tada mes nesvajojome, norėjome į „Žalgirį“ patekti", – neslepia A. Sabonis.

A. Sabonis prisimena, kaip pirmą kartą iš trenerio Vlado Garasto rankų gavęs aprangą ir kvietimą treniruotis „Žalgiryje“ jis džiaugėsi it mažas vaikas. 

„Atnešė aprangą, buvo tokia nauja dryžuota ir sako viskas, ateini į treniruotę. Kai išėjo, tai apsirengiau ir prieš tą veidroduką ten daviau vaizdų, kaip aš atrodau", – juokėsi krepšinio legenda. 

REKLAMA

Pasitraukęs iš aikštelės A. Sabonis nenutolo nuo krepšinio – tapęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu viziją apie Krepšinio namus pavertė realybe. 

Daugiau apie A. Sabonio ateities planus ir Kaune statomus Krepšinio namus žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Pasaulis pagal moteris“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 10:00 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų