Ramygaloje – tikras šedevras: išdygo policijos postas su trikoju iš sniego

Įkvėpus sportiniam automobiliui iš sniego Ramygaloje prie kelio išdygo dar viena ratuota sniego skulptūra: policijos automobilis, besmegenis, vaizduojantis policininką, su greitį ribojančia lazdele ir sniego trikojis. Idėjos sumanytojai džiaugiasi, kad į tokį žaismingą policijos postą sureagavo ir vairuotojai, iškart puolė mažinti greitį.

Panevėžio rajono gyventojai ir toliau stebina kūrybiškumu. Ramygaloje gyvenantis Mantautas su broliu ir tėčiu savaitgalį nulipdė realaus dydžio policijos automobilį. O tiksliau, gal net visą policijos postą.  

Mat prie mašinos su švyturėliais stovi besišypsantis besmegenis, įkūnijantis policininką, o šalia dar ir vairuotojams gerai pažįstamas trikojis. 20-metis Mantautas prisipažįsta nulipdyti realaus dydžio policijos mašiną įkvėpė pas vienus panevėžiečius iš sniego kieme išdygęs „Ferrari".

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ramygaloje – tikras šedevras: išdygo dar viena ratuota sniego skulptūra

„Sniegas pradėjo lipti ir tiesiog buvom įkvėpti  „Ferrari", kur neseniai buvo pastatę. Tai kadangi gyvenam visai prie kelio, tai pagalvojom, kad visai tiktų policija“, – sako Mantautas Raila.

Patrulių ekipažas stovi prie pat judrios „Via Baltika" magistralės į Kauną. Keliu kasdien lenkia šimtai automobilių ir sunkiasvorių. Tad iš pradžių į šalia kelio išdygusį pareigūnų postą vairuotojai sureagavo gana rimtai.

Net ir Ramygalos miesto seniūnas socialiniuose tinkluose pamatęs tokį neįprastą policijos postą panoro įvertinti kūrinius.

„Pasakė, kad internete yra nuotraukos, sakau, mūsų darbuotojas važiavo iš Daniūnų, sako, žiūriu, policijos mašina stovi, net, sako, greitį sumažinau. Pasirodo, snieginė mašina“, – pasakoja Ramygalos seniūnas Valdas Chirv.

Pasak ramygaliečio Mantauto, darbas su sniegu užtruko apie 4 valandas, o kad pareigūnų mašina atrodytų tikroviškiau, su grafiti dažais padailintas švyturėlių plafonas, ant šonų atsirado ir žalios juostos, raudonai išryškinti ir galiniai žibintai.

Beje, pareigūną įkūnijantis besmegenis laiko lazdelę – raginimą mažinti greitį ir laikytis ribojimų. Šalia kelio gyvenantys ramygaliečiai skundžiasi, kad jo pro šalį dumiantys vairuotojai greičio ribojimų mažai kada paiso.

REKLAMA

„Vakar tai labai ryšku buvo ir kai čia tas didelis kelias eina, tai žinokit, varo mašinos didžiausiais greičiais, o vakar, man kaip gražu, pristabdo visos mašinos, atrodo, kad čia iš tikro viskas vyksta“, – teigia ramygalietė Audronė 

„Mes kaimynystėj gyvenam, pamatėm pro langą, sakom, einam pasižiūrėti šitos mašinos. Labai įspūdinga, labai, juolab mūsų kelias labai apkrautas, tai sakau, gal kažkiek apmažina šitą eismą, nes mums ir perėjos labai trūksta“, – kalbėjo ramygalietė Donata.

Patruliuojantis policijos ekipažas dėmesio sulaukė ir iš pačių pareigūnų. Nuotraukos iškart atsidūrė Panevėžio apskrities policijos feisbuko puslapyje. Jame nuoširdžiai pasidžiaugta ramygaliečių išmone. 

„Nekasdienis kūrinys, džiugu, kad Panevėžyje ne tik „Ferrari" automobilis išpopuliarėjo iš sniego padarytas, bet buvo nulipdytas ir policijos automobilis. Smagu, kad atributiką naudoja ir jei yra šalia kelias, tai manau, ir šiek tiek prevenciškai veikia“, – sako policijos komunikacijos sk. atstovas Tadas Martinaitis.

Statinį lipdę ramygaliečiai nesitiki, kad skulptūros ilgai išsilaikys, mat šylantis oras ir šviečianti saulė policijos postą gana greitai tirpdo.


Rašyti komentarą...
Šauniai!
2021-02-22 23:16:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Automobilis panašus! O policininkas ir visai tikras - besmegenis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų