Ramutė širsta ant buvusio vyro: jau 25-erius metus negali su juo išsiskirti

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Ramutė. Moteris jau 25-erius metus nebegyvena su savo pirmuoju vyru, tačiau vis dar sako esanti oficiali jo žmona. Nors buvęs vyras taip pat gyvena su kita moterimi, tačiau niekaip nepasiryžta pasirašyti ant skyrybų dokumento. „Jis neatėjo jau į šeštą teismo posėdį“, – neslepia apmaudo ji.

Moteris jau daugybę metų nematė savo sutuoktinio, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų. Esą po vestuvių vyras pradėjo smurtauti ir ši su juo bendro gyvenimo nebematė, todėl jį paliko.

„Aš išėjau pasiėmusi mažus vaikus, vienam buvo penkeri, kitam devyneri metukai. Išėjau už šimto kilometrų toliau nuo grieko, nuo savo brangiausio“, – praeities įvykius prisiminė Ramutė, kuriai neseniai suėjo 60-imt metų.

Ramutė pasakoja, kad dėl to, jog yra vis dar susituokusi, negali gauti socialinės pašalpos. Esą jos buvęs vyras neatėjo jau į šeštą teismo posėdį. Dar labiau ją nustebino žinia, kai po paskutinio jos kreipimosi į teismą seniai matytas vyras teismo paprašė pusės metų susitaikymui. Ramutė sako, kad tada jai vos nesustojo širdis iš netikėtumo. Negi vyras dar kažką jai jaučia?

„Apie kokį susitaikymą po 25 metų gali būti kalba? Aš gyvenu su kitu žmogumi, kuris man suteikė visą gyvenimą“, – apmaudo neslėpė ji. Moteris širsta, kad įstatymai ją pavertė kuo tikriausia pasileidėle.

Gelbėtoja Gerda Žemaitė kartu su Ramute vyko pas vis dar esamą jos vyrą pasikalbėti, kodėl šis vis atsisako skirtis.

Nejaugi vyrui atgimė prieš ketvirtį amžiaus liepsnoję jausmai?

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
×
2021-09-27 07:27:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką reiškia:atgimė?O kas klausė,ar jie buvo užgesę.Visų pirma,ar jis norėtų taikytis,jei pyktis valdytų kūną,sielą,jausmus? Pasakykite kas nėra padarę vienokių ar kitokių klaidų,kartais ir didokų.Kartu reikia pagalvoti,kas buvo padaryta,kad būtų mažiau problemų.Žmogus vienas negyvena ir niekada vienas kaltas nėra.Nebent kaimo lygyje.Kas pirmas šaukia,kas garsiau šaukia,kas moka graudžiau papasakoti,tas teisesnis.Ar ne tas pats yra su einančiais į šoną.Juk niekaip neįrodysi,nors 100%žinai. TV pagalba gali tai padaryti arba samdyk,bet tai ne kiekvienas gali.Pyktis nėra geriausias patarėjas.Prašau nesupraskite,kad stoju,tik vyro pusėn.Tokių ,,prisiminimų"po tiekos metų yra nemažai.Kiti kartu pragyvenę beveik 30m.,staiga ,,susiprotėja,kad seniai" reikėjo išsivaikščioti.Ir vis pirštu rodoma į kitą.Bet kas truputį save tobulina,turėtų žinoti:,,kol pirštu neparodysi į save,tol niekas nesispręs".Žinoma,viskam yra proto ribos. Lygiai ir dėl teismo:kodėl neužteko,blogiausiu atveju,trijų posėdžių viskam baigti.Gal teismai bylų neturi,gal įstatymai tokie,o gal žmogus tarp lygių ne l..gus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų