REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Eleną Karalienę ir Laurą Ignatovičiūtę. Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos puikiai pažįstamos ištikimiems klausytojams, tačiau koks jų gyvenimas užvėrus studijos duris ir kaip jos apskritai atsidūrė „Power Hit Radio“?

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Eleną Karalienę ir Laurą Ignatovičiūtę. Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjos puikiai pažįstamos ištikimiems klausytojams, tačiau koks jų gyvenimas užvėrus studijos duris ir kaip jos apskritai atsidūrė „Power Hit Radio“?

REKLAMA

Elena tikina niekada nesvajojusi dirbti radijuje. Ne vienerius metus ji rašė straipsnius tv3.lt portale, o po to nusprendė išeiti į TV3 Kūrybos departamentą. Bene kasdien darbe susitikdama su „Power Hit Radio“ vadovu Sauliumi Baniuliu, mergina sulaukė kvietimo išbandyti jėgas radijo eteryje. Startas buvo sėkmingas ir jau netrukus Elena su Sauliumi pradėjo vesti rytinę laidą.

„Aš įsivaizdavau, kad bus daug lengviau, bet atėjau į radiją be jokios praktikos ir patirties. <...> Tikrai yra buvę atvejų, kai pasiuntėm vienas kitą. Esu trenkus studijos durimis ir išėjus. Bet galiausiai susitaikėm, viską išsiaiškinom ir dabar jau žinom vienas kito ribas. <...> Dirbti su direktoriumi įdomu, nes tai žmogus, kuris tiesiog gyvena radiju“, – šypsodamasi sako Elena.

REKLAMA
REKLAMA

Laura dar iki radijo buvo ne kartą girdėjusi iš aplinkinių, kad jos gražus balsas ir kad turėtų išbandyti save eteryje. Galiausiai ji surizikavo dalyvauti „Power Hit Radio“ vedėjų atrankoje, po kurios liko dirbti su eterio senbuviu Edgaru Kožuchovskiu. 

REKLAMA

„Mes abu tikrai labai panašūs, bet kartu ir žiauriai skirtingi. Galime suprasti vienas kitą be žodžių – užtenka tiesiog žvilgsnio. Drauge vedame privačius renginius, šventes, todėl tikrai daug laiko abu praleidžiam. Tiesa, visko būna ir kartais susipykę nesikalbam viso eterio metu, tačiau aš neįsivaizduoju šalia savęs jokio kito partnerio", – juokdamasi sako mergina.

Visgi ją ir Edgarą sieja tik darbas, o pačios Lauros širdis kol kas laisva. Ji pripažįsta, kad su santykiais jai nelabai sekasi, bet svajoja kada nors sutikti žmogų, su kuriuo galėtų sukurti šeimą, susilaukti vaikų. O štai Elena jau beveik dvejus metus yra ištekėjusi ir, kaip pati sako, Vytautą įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes nuo pirmos pažinties akimirkos supratom, kad viskas – kraustomės kartu gyventi! Niekada nebuvo nei vienos minutės, kad sudvejočiau tuo žmogumi ar mūsų meile“, – sako Elena.

Nors merginos radijuje yra dvi ir skiriasi lyg diena ir naktis, abi tikina sutariančios puikiai, jokios konkurencijos nejaučiančios. Pasak Elenos, jų kolektyvas yra labai draugiškas, tarsi šeima. Tai ypač svarbu, anot Lauros, kai turi kokių nors asmeninių problemų. Ji neslepia, kad jau kurį laiką serga depresija, todėl supratingi kolegos ją labai palaiko. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laidoje taip pat išgirsite, kaip Laura padeda Ukrainai ir į Lietuvą atvykstantiems ukrainiečiams. Kodėl jai ypač svarbios prievartą patyrusios moterys ir kaip laidų vedėja tapo asociacijos „Lygiai“, remiančios Ukrainą, ambasadore? 

Jeigu ir jūs norite paremti nevyriausybinę organizaciją „Lygiai“, tai galite padaryti aukodami: 

paypal.me/lygiai arba https://contribee.com/lygiai

Taip pat banko pavedimu:

gavėjas: Lygiai 

sąskaita: LT533500010012963905

SWIFT: EVIULT2VXXX

banko pavadinimas: Paysera LT, UAB

paskirtis: parama Ukrainai

Visą interviu su Laura Ignatovičiūte ir Elena Karaliene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų